Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Najwyższej jakości zabawka dla najbardziej spragnionych – już dziś kup sobie prezent, wybierz Mystim Pubic Enemy No 1!

 

Co to jest pas cnoty męski? Tego rodzaju produkty określa się inaczej klatkami na penisa, co oddaje ich istotę. Są to gadżety zakładane na członka w stanie spoczynku, często zamykane na kłódkę, przez co osoba nosząca zabawkę nie będzie mogła uwolnić się bez kluczyka. Dzięki takim produktom można niemało rozgrzać i urozmaicić zabawę z drugą połówką.

 

Mystim Pubic Enemy No 1 to najwyższej jakości pas cnoty męski do elektrostymulacji penisa. Produkt otrzymuje doskonałe opinie ekspertów ze względu na swoje wykonanie. Klatkę na penisa stworzono z tworzywa sztucznego oraz silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów. Dzięki temu stosowanie Mystim Pubic Enemy No 1 jest bezpieczne! Producent dbając o swoich klientów umożliwił regulację długości pasa cnoty, dlatego model ten będzie odpowiedni praktycznie dla każdego członka. Trzeba jednak pamiętać, że ta klatka na penisa nie posiada własnego zasilania. Cena urządzenia jest niska, jak za tę jakość.

 

By skorzystać z elektrostymulacji penisa konieczne jest podpięcie Mystim Pubic Enemy No 1 do jednostki zasilającej. Nasz sklep posiada w swojej ofercie takowe urządzenia, dlatego sprawdź nasz asortyment! Za pomocą owych jednostek można dowolnie sterować przepływem energii elektrycznej. Z tego powodu zadowolone będą osoby preferujące delikatną, jak i mocną stymulację. Zapewniamy, że korzystanie z wysokiej jakości produktów jest bezpieczne! Przepływający przez ciało prąd potęguje wrażliwość na bodźce i powoduje mocniejsze zaciskanie się mięśni. Urządzenie jest dwubiegunowe.

 

Eksperci przypominają, że do stosowania Mystim Pubic Enemy No 1 konieczne jest użycie lubrykanta na bazie wody lub specjalnego żelu przewodzącego. W trosce o swój komfort i bezpieczeństwo myj pas cnoty męski po każdym użyciu. Wystarczy Ci do tego woda i mydło antybakteryjne. Pamiętaj, żeby przed ponownym podpięciem do jednostki zasilającej upewnić się, że klatka na penisa całkowicie wyschła.

 

Korzystanie z klatek na penisa jest szczególnie uwielbiane przez miłośników BDSM. Praktyka ta polega bowiem na krępowaniu partnera, a także jednoczesnym zadawaniu bólu oraz przyjemności. Poszukując dodatkowych wrażeń zawsze możesz sprawdzić ofertę naszego sklepu, ponieważ posiadamy wiele gadżetów do elektrostymulacji, które na pewno przypadną Ci do gustu. Zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość i świetną zabawę!

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny, czarny

materiał: tworzywo sztuczne z przewodzącymi elementami z silikonu medycznego

długość (regulowana): 82, 86, 90, 94 mm

szerokość: 3,4 cm (minimalna), 4,7 cm (maksymalna)

wejście: Mystim roundplug

 

Zawartość opakowania: pas cnoty dla mężczyzn Mystim Pubic Enemy No 1, 5 pierścieni, 10 tabliczek identyfikacyjnych, kabel, twarde opakowanie, kłódka z dwoma kluczykami.

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  8,2, 8,6, 9,0, 9,4

 • materiał: 

  tworzywo sztuczne, silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim

 • szerokość (w cm): 

  3,4 - 4,7