Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Pragniesz skrępować swojego partnera lub jako mężczyzna chcesz zostać więźniem? Kup Mystim Pubic Enemy No 1!

 

Mystim Pubic Enemy No 1 to wysokiej jakości klatka na penisa do elektrostymulacji. Tego rodzaju produkty cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników BDSM, czyli praktyki polegającej na krępowaniu partnera oraz jednoczesnym zadawaniu bólu i przyjemności. Pas cnoty do elektrostymulacji penisa Mystim Pubic Enemy No 1 wykonano z tworzywa sztucznego zaopatrzonego w elementy silikonowe przewodzące prąd. Rozmiar gadżetu można odrobinę dostosować. Zestaw zawiera bowiem pierścienie, które pozwalają wydłużyć klatkę na penisa. Można mieć pewność, że użytkownik nie ucieknie, ponieważ pas cnoty jest montowany z pomocą metalowej kłódki. Wszystko jest pakowane w twarde etui, dzięki któremu przechowywanie zabawki jest nie tylko dyskretne, ale też bezpieczne. Przy tym wszystkim cena Mystim Pubic Enemy No 1 jest wyjątkowo atrakcyjna.

 

Nasz sklep przypomina, że Mystim Pubic Enemy No 1 nie posiada własnego zasilania, więc w celu skorzystania z elektrostymulacji konieczne jest zaopatrzenie się w specjalną jednostkę zasilającą. Posiadamy takie gadżety w naszym sklepie, dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty. Z jej pomocą można dowolnie sterować mocą i rytmem impulsów elektrycznych. Kiedy prąd przepływa przez ludzkie ciało, nerwy są bardziej pobudzone, a przy tym mięśnie mocniej się zaciskają, co potęguje doznania. Korzystanie z renomowanych produktów jest oczywiście w pełni bezpieczne.

 

Musisz wiedzieć, że korzystanie z Mystim Pubic Enemy No 1 wymaga także użycia lubrykanta na bazie wody. Po zabawie umyj klatkę na penisa za pomocą wody i mydła antybakteryjnego. Przed ponownym podłączeniem do jednostki zasilającej upewnij się, że pas cnoty w pełni wysechł. Jeżeli chcesz, możesz urozmaicić zabawę o inne zabawki do elektrostymulacji. Posiadamy szeroki wybór tych urządzeń, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty, czarny

materiał: tworzywo sztuczne z przewodzącymi elementami z silikonu medycznego

długość (regulowana): 82, 86, 90, 94 mm

szerokość: 3,4 cm (minimalna), 4,7 cm (maksymalna)

wejście: Mystim roundplug

 

Zawartość opakowania: pas cnoty dla mężczyzn Mystim Pubic Enemy No 1, 5 pierścieni, 10 tabliczek identyfikacyjnych, kabel, twarde opakowanie, kłódka z dwoma kluczykami.

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  8,2, 8,6, 9,0, 9,4

 • materiał: 

  tworzywo sztuczne, silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim

 • szerokość (w cm): 

  3,4 - 4,7