Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Różne sposoby użycia i jednoczesna gwarancja dobrej zabawy w każdym przypadku z Mystim O(h!)-thello – kup sobie wyjątkowy upominek!

 

Mystim O(h!)-thello (Ohthello) to bardzo dobrze wykonana sonda analna/waginalna. Jej kształt bowiem pozwala na stymulację zarówno pochwy, jak i odbytu. Część penetracyjna ma dwa garby, które zwiększają przyjemność płynącą ze stymulacji. Zabawkę wykonano z aluminium klasy medycznej, czyli tworzywa bezpiecznego i zachowującego temperaturę przez dłuższy czas, dlatego przed zabawą możesz umieścić Mystim O(h!)-thello w lodówce, ale też na grzejniku. Cena urządzenia jest atrakcyjna, jak za tę jakość.

 

By elektrostymulacja była możliwa, potrzebne jest podłączenie Mystim O(h!)-thello do jednostki zasilającej. Nasz sklep ma je w swojej ofercie. Pamiętaj, by zawsze używać lubrykanta na bazie wody. Przepływający przez ciało prąd powoduje mocniejsze zaciskanie się mięśni, co zwiększa przyjemne doznania. Po zabawie umyj gadżet, a przed ponownym użyciem poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Mystim O(h!)-thello nie bez powodu zbiera bardzo dobre opinie.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium klasy medycznej

długość: 14 cm

średnica: 3,5 cm

 

Łączy się z:

 

Okrągła wtyczka Mystim

EAN: 42 60152 461104

Numer produktu: 46110

 

Wtyk bananowy 4 mm

EAN: 42 60152461111

Numer produktu: 46111

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  14

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  okrągła wtyczka Mystim, wtyk bananowy 4mm

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  aluminium

 • średnica (w cm): 

  3,5