Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Elektrostymulacja dla najbardziej spragnionych – kup Mystim Mighty Merlin, a na pewno Ci się spodoba!

 

Mystim Mighty Merlin to bardzo dobrze wykonana elektroda do elektrostymulacji. Posiada podłużny kształt. Cała część penetracyjna została delikatnie pofalowana, co szczególnie zwiększa satysfakcję płynącą z zabawy. Zabawka to zarówno elektroda analna, jak i waginalna. Została wykonana z wypolerowanego aluminium, czyli materiału bezpiecznego. Ma wygodny, gumowy uchwyt, który nie przewodzi elektryczności. To elektryzujące dildo może być używane samodzielnie, to jest bez funkcji porażania prądem. Zabawkę wyróżnia nie tylko świetne wykonanie, ale też atrakcyjna cena.

 

Największa przyjemność czeka na użytkownika/użytkowniczkę w momencie podłączenia Mystim Mighty Merlin do jednostki zasilającej Mystim. Przepływający przez urządzenie prąd doskonale pobudza, a przy tym powoduje automatyczne zaciskanie się mięśni, co zwiększa intensywność zabawy. Za sprawą owej jednostki można dostosowywać moc energii elektrycznej od lekkiego mrowienia, po potężne impulsy. Zapewniamy jednak, że electrosex z użyciem sprawdzonych gadżetów jest bezpieczny dla zdrowia. Nasz sklep przypomina, że jednostki zasilające także znajdują się w naszej ofercie.

 

Opinie użytkowników przypominają, by zadbać o dobre nawilżenie, dlatego zaopatrz się w lubrykant lub żel przewodzący. Po zabawie umyj Mystim Mighty Merlin, wystarczy do tego mydło i woda. Przede ponownym użyciem (z elektrostymulacją) zaczekaj do całkowitego wysuszenia.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

długość: 25 cm

średnica: 3 cm
waga: 240 g

 

Można łączyć z:

 

Okrągła wtyczka Mystim

EAN: 42 60152 461609

Numer produktu: 46160

 

4mm złączka wtyczki w kształcie banana

EAN: 42 60152461616

Numer produktu: 46161

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  okrągła wtyczka Mystim, wtyk bananowy 4mm

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  aluminium

 • średnica (w cm): 

  3