Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Analna rozkosz wzbogacona o impulsy elektrycznej! Kup Mystim John i przekonaj się, jak przyjemne jest stosowanie tego produktu!

 

Mystim John to najwyższej jakości elektroda analna do elektrostymulacji, wykonana z bezpiecznego dla skóry tworzywa. Chodzi o aluminium klasy medycznej, które przy okazji długo zachowuje temperaturę. Można to wykorzystać w taki sposób, iż przed zabawą włoży się korek analny do elektrostymulacji do lodówki lub położy na grzejniku. Gadżet zbiera dobre opinie zarówno doświadczonych, jak i początkujących użytkowników. Cena korka jest jest adekwatna do jego jakości.

 

Do elektrostymulacji potrzebna jest jednostka zasilająca, którą znajdziesz w naszym sklepie. Tego rodzaju urządzenia pozwalają na dowolne sterowanie mocą i częstotliwością impulsów elektrycznych. Te natomiast wpływają na mocniejsze zaciskanie się mięśni, co owocuje przyjemniejszą zabawą. Po użyciu umyj metalowy korek analny Mystim John, a następnie poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Stosuj zawsze lubrykanty na bazie wody.

 

Zabawka jest bipolarna.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium klasy medycznej

rozmiar: L

długość: 10,5 cm

średnica: 5 cm

waga: 300 g

certyfikat CE

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  10,5

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  okrągła wtyczka Mystim, wtyk bananowy 4mm

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  aluminium

 • średnica (w cm): 

  5