Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Postaw na mocne doznania i przekonaj się, jak przyjemna jest elektrostymulacja – kup Mystim Groovey George!

 

Mystim Groovey George to ekskluzywne dildo metalowe do elektrostymulacji waginalnej. Zdobywa świetne opinie wśród ekspertów ze względu na swoje wykonanie. Ta dildoelektroda została stworzona z aluminium klasy medycznej, czyli tworzywa cechującego się dobrym przewodzeniem energii elektrycznej, ale też właściwościami wpływającymi na długie utrzymywanie temperatury. Użytkownicy polecają włożyć zabawkę przed użyciem do lodówki lub położyć na ciepłym grzejniku. Korpus Mystim Groovey George jest falowany, co potęguje przyjemność płynącą ze stymulacji. Cena urządzenia jest adekwatna do jego jakości.

 

Elektrostymulacja jest możliwa wyłącznie w ramach połączenia Mystim Groovey George z jednostką zasilającą. Nasz sklep posiada takie urządzenia w swojej ofercie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nimi. Zasilacze pozwalają dowolnie sterować mocą i rytmem impulsów elektrycznych. Przepływająca energia przez waginę będzie powodowała mocniejsze zaciskanie się mięśni, dzięki czemu wrażenia ze stymulacji będą jeszcze bardziej przyjemne! Gadżet jest bipolarny.

 

Pamiętaj, że stosowanie takich zabawek wymaga użycia lubrykanta na bazie wody, który zwiększa przewodnictwo energii elektrycznej. Eksperci przypominają, by w trosce o swoją higienę po zabawie myć Mystim Groovey George. Ponowne podłączenie do jednostki zasilającej będzie możliwe, kiedy dildoelektroda całkowicie wyschnie.

 

Parametry techniczne:

materiał: aluminium klasy medycznej

kolor: srebrny

długość: 20 cm

średnica: 4,5 cm

waga: 720 g

certyfikat CE

 

Łączy się z:

 

Okrągła wtyczka Mystim

EAN: 42 60152 46150 0

Numer produktu: 46150

 

Wtyk bananowy 4 mm

EAN: 42 60152461517

Numer produktu: 46151

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  20

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  okrągła wtyczka Mystim, wtyk bananowy 4mm

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  aluminium

 • średnica (w cm): 

  4,5