Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Duża zabawka dla osób potrzebujących dużej przyjemności – kup Mystim Gigant John XXL i przekonaj się na własnej skórze, jak rozkoszne jest stosowanie tej zabawki!

 

Mystim Gigant John XXL to najwyższej jakości elektroda analna do elektrostymulacji. Posiada formę standardowego korka analnego. Zbiera świetne opinie głównie ze względu na materiał wykonania, którym jest aluminium klasy medycznej. Ten duży korek analny może dzięki temu zostać umieszczony w lodówce lub na grzejniku przed zabawą, ponieważ długo utrzymuje temperaturę. Cena zabawki jest adekwatna do jakości.

 

Korek analny metalowy Mystim Gigant John XXL oferuje także skorzystanie z elektrostymulacji. Pamiętaj jednak, że do tej funkcji konieczne jest zaopatrzenie się w jednostkę zasilającą. Z jej pomocą można dowolnie sterować przepływem prądu przez ciało. Powoduje to zwiększenie wrażliwości i mocniejsze zaciskanie się mięśni. Podczas zabawy zawsze stosuj lubrykanty na bazie wody, które zwiększają przewodnictwo energii elektrycznej. Po użyciu umyj Mystim Gigant John XXL za pomocą wody i mydła antybakteryjnego. Przed kolejnym podpięciem do jednostki upewnij się, że jest całkowicie sucha.

 

Tego rodzaju zabawki na pewno spodobają się miłośnikom BDSM. Jeżeli chcesz, znajdziesz w naszym sklepie wiele innych ciekawych gadżetów do elektrostymulacji. Na pewno niejeden przypadnie Ci do gustu. Nie bój się eksperymentów i zamów sobie wyjątkowy prezent!

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium klasy medycznej

długość: 16 cm

średnica: 8 cm

waga: 1070 g

certyfikat CE

podpięcie: Mystim roundplug

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  16

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  Mystim roundplug

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  aluminium

 • średnica (w cm): 

  8