Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: MyStim (GE)

Wysokiej jakości elektrody przylepne wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, co gwarantuje komfortową i w pełni satysfakcjonującą zabawę w łóżku. Dzięki nim możecie poznać nowe doświadczenia seksualne, o których wcześniej nie mieliście pojęcia

 

Elektroda punktowa do elektrostymulacji – sposób używania

Przed rozpoczęciem korzystania z elektrody punktowej oraz samoprzylepnej, należy dokładnie umyć urządzenia w mydle antybakteryjnym. Następnie należy zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry za pomocą lubrykantu lub żelu przewodzącego. Po zakończeniu zabawy należy bardzo dokładnie umyć ręce oraz urządzenie. Przed kolejnym użyciem urządzenie musi dokładnie wyschnąć.

 

Elektrody do elektrostymulacji Mystim – pozytywne opinie

Wszystkie produkty marki Mystim dostępne są w sklepie internetowym: swiat-doznan.pl w atrakcyjnej cenie. Urządzenia otrzymały pozytywne opinie od dotychczasowych użytkowników, to oznacza, że są wysokiej jakości. Pozwalają na przyjemną, ale i bezpieczną zabawę, osobno, jak i w parze. Sprawdź ofertę naszego sklepu i kup już teraz.

 

Elektrody do elektrostymulacji Mystim

- Materiał, z którego są wykonane elektrody:  aluminium medyczne,

- Dostępne są w kolorze srebrnym. 

- Mają okrągłą wtyczkę Mystim oraz wtyk bananowy.

- Ich długość oraz średnica zależne są od konkretnego modelu. 

*Do zasilania wszystkich urządzeń potrzebna jest jednostka zasilająca. Za jej pomocą możesz dopasować moc energii elektrycznej od delikatnego mrowienia aż do potężnych impulsów.  Produkt dostępny jest w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

Parametry produktu:

 • Wymiary: 40 x 40 mm
 • Wejście: 2 mm plug
 • Ilość: 4 sztuki

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  4

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  Wejście: 2 mm plug

 • kolor: 

  szary

 • średnica (w cm): 

  4