Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Najwyższej jakości zabawka, która spełni oczekiwania każdego miłośnika elektrostymulacji – kup Mystim Double Dan!

 

Mystim Double Dan to profesjonalnie wykonana sonda, które zastosowanie jest podwójne. Dildo sprawdzi się bowiem zarówno podczas stymulowania waginy, ale też jako elektroda analna. Kształt zabawki w prosty sposób dopasowuje się do ludzkiej anatomii, dlatego użytkowanie jej jest w pełni komfortowe. Mystim Double Dan to produkt wykonany z aluminium klasy medycznej. Materiał długo utrzymuje temperaturę. Użytkownicy polecają schłodzenie go dildo w lodówce lub ogrzanie na grzejniku. Cena jest adekwatna do jakości.

 

Dildo do elektrostymulacji Mystim Double Dan nie posiada własnego zasilania, dlatego konieczne jest także zaopatrzenie się w zasilacz. Spokojnie, znajdziesz takie urządzenia w naszym sklepie. Przepływający przez ciało prąd wpływa na mocniejsze zaciskanie się mięśni, co owocuje jeszcze lepszymi doznaniami! Jednostka zasilająca pozwala sterować impulsami elektrycznymi od bardzo delikatnych, po niezwykle intensywne, dlatego każdy może wybrać swój ulubiony sposób zabawy.

 

Opinie specjalistów przypominają, by zawsze po zabawie myć Mystim Double Dan za pomocą mydła i wody. Przed następnym użyciem poczekaj do wysuszenia się zabawki. W każdym przypadku używaj lubrykanta na bazie wody korzystając z gadżetu, ponieważ dzięki temu przewodnictwo w relacji zabawka-skóra będzie owocowało bardziej przyjemnymi doznaniami. Fakt ten wpływa także na bezpieczeństwo.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium klasy medycznej

długość: 15,5 cm

średnica: 2,5 cm

waga: 200 g

certyfikat: CE

 

Łączy się z:

 

Okrągła wtyczka Mystim

EAN: 42 60152 461302

Numer produktu: 46130

 

Wtyk bananowy 4 mm:

EAN: 42 60152461319

Numer produktu: 46131

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  15,5

 • materiał: 

  aluminium

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim, 4mm wtyk bananowy

 • średnica (w cm): 

  2,5