Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Nie bój się eksperymentów i przetestuj, co daje elektrostymulacja – kup Mystim Don Juan, a na pewno się nie zawiedziesz!

 

Mystim Don Juan to profesjonalnie wykonana elektroda analna/waginalna. Ta sonda do elektrostymulacji zdobywa świetne opinie za swoją niską wagę, co wpływa na większy komfort zabawy. Jeżeli interesują Cię intensywne igraszki z drugą połówką, Mystim Don Juan pozwoli urozmaicić Twój sex! Elektrostymulacja analna oraz równoległy stosunek tradycyjny na pewno skończy się mocnym orgazmem. Zabawka została wykonana z tworzywa sztucznego i nierdzewnej stali antyalergicznej. Jej cena jest wyjątkowo atrakcyjna!

 

Elektrostymulacja za sprawą Mystim Don Juan będzie możliwa dopiero w przypadku podłączenia zabawki do specjalnej jednostki zasilającej. Znajdziesz takie urządzenia w naszym sklepie. Za ich pomocą można dobierać moc i rytm impulsów elektrycznych, możliwe jest także podłączenie innych zabawek. Prąd sprawia, że mięśnie mocniej się zaciskają, co potęguje doznania.

 

Pamiętaj, że podczas każdej zabawy z Mystim Don Juan konieczne jest użycie lubrykanta na bazie wody lub żelu przewodzącego, co zwiększy przewodnictwo prądu w relacji ciało-gadżet. Zawsze po skorzystaniu z tego gadżetu umyj go wodą i mydłem antybakteryjnym. Przed ponownym podłączeniem do jednostki poczekaj, aż Mystim Don Juan wyschnie.

 

Nasz sklep serdecznie zaprasza do zapoznania się z innymi zabawkami do elektrostymulacji. Zawsze czeka na Ciebie wysoka jakość i atrakcyjne ceny.

 

Parametry techniczne:

kolor: biały, srebrny

materiał: tworzywo sztuczne i hipoalergiczna stal nierdzewna

długość: 14 cm

średnica: 2,5 cm

Certyfikat CE

 

Łączy się z:

okrągła wtyczka Mystim

EAN: 42 60152 46340 5

Numer produktu: 46340

 

2mm wtyczka PIN

EAN: 42 60152 46341 2

Numer produktu: 46341

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  14

 • materiał: 

  stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim, PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  2,5