Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Prezentowany produkt to Mystim Booty Garland Anal Chain S, czyli kulki analne do elektrostymulacji. Booty Garland S to zabawka erotyczna marki Mystim, wykonana z medycznej klasy silikonu bez dodatku ftalanów. Analne kulki w rozmiarze S mają długość 30 cm, a poszczególne kuleczki mają średnicę 3 cm. Waga zabawki to 103 g. Ponieważ Booty Garland w rozmiarze S mogą służyć do elektrostymulacji (wymaga to jednak podłączenia zabawki do jednostki zasilającej) to aby możliwe było wykorzystanie tej funkcji, dostępny jest 2 mm plug.

 

Zabawka erotyczna marki Mystim to świetna propozycja dla osób, które lubią urozmaicać swoje życie seksualne. Nasz sklep umożliwia ci szybkie i proste zrobienie zakupów. Pozytywne opinie na temat tych kulek analnych, są potwierdzeniem, że jest to zabawka godna uwagi. Kup ją w atrakcyjnej cenie, korzystając z naszego sklepu i ciesz się niezapomnianymi doznaniami!

 

Kulki analne Booty Garland w rozmiarze S to produkt przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od ich orientacji seksualnej. Jeśli jesteś osobą otwartą na łóżkowe eksperymenty, to ta zabawka z pewnością dostarczy ci wielu niezapomnianych doznań. Ergonomiczny kształt kulek analnych sprawia, że można je mieć w sobie podczas całej długości trwania stosunku. Oprócz samego uczucia wypełnienia, które zapewnia włożenie w siebie zabawki (w całości lub nie, w zależności od potrzeb) możliwe jest również doświadczenie wrażeń płynących z elektrostymulacji. Aby móc się cieszyć tego rodzaju przyjemnością, wystarczy, że podłączysz kulki analne marki Mystim do jednostki zasilającej, która pozwoli na pełne wykorzystanie potencjału produktu. Kulki analne to zabawka, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Można używać ich jako zabawki, która przygotuje odbyt do seksu analnego (idealnie się sprawdzi zarówno w przypadku Pań, jak i Panów), jako urozmaicenie podczas seksu waginalnego lub oralnego, a także jako gadżetu, który po prostu uwrażliwi cię na nowy rodzaj doznań. Możliwości jest wiele, od ciebie zależy, jak wykorzystasz tę zabawkę!

 

Aby w pełni wykorzystać możliwości produktu należy podłączyć jednostkę zasilającą.

 

Parametry techniczne:

Długość: 30 cm (rozmiar S)

Średnica kulek: 3 cm

Materiał: silikon klasy medycznej, bez dodatku ftalanów

Waga: 103 g

KULKI ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  30

 • materiał: 

  silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  Mystim plug

 • średnica (w cm): 

  3

 • waga (w gramach): 

  103