Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Jeżeli lubisz intensywne doznania, to Mystim Bal(l)zac jest produktem dla Ciebie – kup sobie prezent już teraz!

 

Mystim Bal(l)zac to najwyższej jakości dildo z metalu do elektrostymulacji. Zostało wykonane z bezpiecznego aluminium klasy medycznej. Tworzywo zbiera świetne opinie wśród ekspertów, ponieważ jest nie tylko antyalergiczne, ale też długo utrzymuje temperaturę. Przez to można je ogrzać kładąc na grzejniku lub ochłodzić umieszczając w lodówce, co tym bardziej urozmaici zabawę! Korpus Mystim Bal(l)zac jest pofalowany. Wyglądem przypomina 6 kul połączonych ze sobą w jednej linii. Cena urządzenia jest adekwatna do jakości. Forma gadżetu sprawia, że jest to doskonała elektroda analna, ale też waginalna.

 

Przepływający przez ciało prąd objawia się mocniejszym zaciskaniem mięśni, co owocuje jeszcze większą przyjemnością płynącą z zabawy. By jednak skorzystać z tej funkcji, konieczne jest zaopatrzenie się w jednostkę zasilającą. Nasz sklep posiada w swoim asortymencie takie gadżety. Dzięki nim można wybierać moc i rytm elektrycznych impulsów, dlatego na pewno każdy będzie zadowolony z zabawy.

 

Przypominamy, by w trosce o swój komfort podczas każdej zabawy za pomocą Mystim Bal(l)zac korzystać z lubrykantów na bazie wody. Po użyciu powinno się umyć dildo do elektrostymulacji za pomocą wody i mydła. Przed ponownym podłączeniem do jednostki zasilającej zaczekaj, aż gadżet całkowicie wyschnie.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium klasy medycznej

długość: 25 cm

średnica: 3 cm

waga: 400 g

certyfikat CE

 

Łączy się z:

 

Okrągła wtyczka Mystim

EAN: 42 60152 461203

Numer produktu: 46120

 

Wtyk bananowy 4mm

EAN: 42 60152461210

Numer produktu: 46121

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  okrągła wtyczka Mystim, wtyk bananowy 4mm

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  aluminium

 • średnica (w cm): 

  3