Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Elektrostymulacja sutków jest niesamowicie przyjemna – przekonaj się na własnej skórze i kup ElectraStim Electraclamps!

 

ElectraStim Electraclamps to bardzo dobrze wykonane klamerki na sutki do elektrostymulacji. Wykonano je z cynku, który posiada dobre właściwości pod kątem przewodnictwa energii elektrycznej. Klamerki przewodzące mają maksymalne rozwarcie wynoszące 2 cm. Producent dbając o dobro użytkowników zaopatrzył produkt w regulację. Kręcąc śrubką można zwiększyć rozwarcie początkowe o 7 mm! Cena ElectraStim Electraclamps jest wyjątkowo atrakcyjna! Nasz sklep poleca!

 

Klamerki do elektrostymulacji ElectraStim Electraclamps potrzebują jednostki zasilającej, by skorzystać z funkcji elektrostymulacji. Posiadamy takie urządzenia w naszej ofercie, dlatego sprawdź, co ma do zaprezentowania nasz sklep! Takie gadżety pozwalają sterować w dowolny sposób mocą i rytmem impulsów elektrycznych.

 

Opinie ekspertów przypominają: po zabawie zawsze umyj klamerki na sutki ElectraStim Electraclamps. Wystarczy do tego woda i mydło antybakteryjne. Pamiętaj, by przed ponownym użyciem poczekać do wysuszenia się klamerek. W zestawie znajduje się tubka 60g żelu przewodzącego. Używaj go zawsze, ponieważ zapewnia on większe bezpieczeństwo i lepsze przewodnictwo energii elektrycznej.

 

Zabawka jest jednobiegunowa. Można ją podłączać kablem PIN 2 mm lub wtykiem bananowym 4 mm. Takie okablowanie jest dołączane do jednostek zasilających.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: cynk

długość: 6,8 cm

szerokość: 4,0 cm

maksymalne rozwarcie: 2 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  6,8

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  maksymalne rozwarcie: 2 cm

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  cynk

 • średnica (w cm): 

  4