Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Zadbaj o swoją kondycję i przyjemność za sprawą ElectraStim Lula Silicone Noir Jiggle Kegel Balls! Kup sobie upominek w naszym sklepie!

 

ElectraStim Lula Silicone Noir Jiggle Kegel Balls to bardzo dobrze wykonane kulki gejszy do elektrostymulacji. Tego rodzaju produkty są doceniane przez kobiety, które chcą popracować nad kondycją swoich mięśni Kegla oraz pochwy. Dzięki regularnemu treningowi pochwa będzie się ciaśniej zaciskać, co zaowocuje jeszcze lepszymi doznaniami podczas seksu lub masturbacji. Kulki posiadają średni rozmiar, dlatego dobrze sprawdzą się w przypadku większości kobiet. Opinie ekspertów doceniają te kulki kegla za fakt, że wykonano je z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, czyli materiału o hipoalergicznych właściwościach i miłej w dotyku fakturze.

 

Stosowanie ElectraStim Lula Silicone Noir Jiggle Kegel Balls jest wyjątkowo skuteczne, ponieważ do właściwości zwyczajnych kulek gejszy dochodzi elektrostymulacja, a ta z kolei powoduje mocniejsze zaciskanie się mięśni! Pamiętaj jednak, że do skorzystania z tej funkcji konieczne jest zaopatrzenie się w jednostkę zasilającą. Tego rodzaju urządzenia znajdziesz w naszym sklepie. Za ich pomocą można wybrać delikatne mrowienie lub intensywną stymulację. Dowolność ta sprawia, że każda kobieta będzie mogła trenować w sposób satysfakcjonujący.

 

Podczas stosowania zawsze korzystaj z lubrykantów na bazie wody, które zapobiegają otarciom i zwiększają przewodnictwo skóry. Cena takich specyfików nie jest wysoka. Eksperci przypominają, by w trosce o swój komfort zawsze po użyciu myć ElectraStim Lula Silicone Noir Jiggle Kegel Balls. Wystarczy do tego mydła i woda. Po oczyszczeniu produktu poczekaj do całkowitego wyschnięcia, jeśli dalej chcesz korzystać z funkcji elektrostymulacji.

 

ElectraStim Lula Silicone Noir Jiggle Kegel Balls to gadżet dwubiegunowy, podpina się go dwoma wtykami 2 mm. Tego rodzaju okablowanie jest dostępne w zestawach jednostek zasilających.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość: 9,5 cm

średnica maksymalna: 3,6 cm

waga: 90 g

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

KULKI ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  9,5

 • materiał: 

  silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  2 x PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  3,6

 • waga (w gramach): 

  90