Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Kuleczki Joyballs to doceniona przez klientki zabawka erotyczna służąca do spełniania fantazji erotycznych oraz ćwiczenia mięśni Kegla. Model dostępny w kobiecym fiolecie zachwyci Panie nastawione na poszerzanie świadomości swojego ciała i zaspokajanie intymnych potrzeb. Kuleczki Secret fioletowo-czerwone posiadają wygodny uchwyt i optymalny kształt, który zapewni wiele przyjemności.

 

Kulki dopochwowe można stosować jako stymulujący dodatek do gry wstępnej, mający na celu pobudzenie obojga partnerów i zbudowanie intymnej atmosfery. Stopniowe wkładanie i wyciąganie zabawki z pochwy przez kochanka podgrzewa atmosferę i jest zachętą do dalszych igraszek. Jeżeli pragniesz wprowadzić do swojej relacji odrobinę pikanterii i urozmaicić życie łóżkowe, koniecznie kup ten mały gadżet. Wiele kobiet decyduje się na poszerzenie zastosowania kuleczek i używa ich do codziennych ćwiczeń mięśni Kegla. Umieszczenie kulek gejszy w pochwie sprawia, że mięśnie napinają się, aby zapobiec wypadnięciu ciężarka. Regularny wysiłek przynosi efekty w postaci dobrego ukrwienia i uelastycznienia dolnych partii.

 

Oferowany przez nasz sklep zestaw składa się z dwóch połączonych ze sobą kuleczek w kolorze fioletowym z czarną obwódką. Opinie kobiet mówią o tym, że regularne użytkowanie produktu skutkuje poprawieniem życia łóżkowego i doznawanych wrażeń. Wysoka jakość oferowana przez producenta zapewnia maksymalny komfort użytkowania, a cena jest dostosowana do precyzji wykonania.

 

Każda z kulek posiada średnicę o wymiarze 3,7 cm, zaś całkowita długość zabawki wynosi 11,4 cm. 

 

Parametry techniczne:

kolor: fiolet z czarną obwódką

długość: 11,4 cm

średnica kulek: 3,7 cm

waga zestawu: 85g

Produkt jest pochodzenia niemieckiego i został wykonany z przebadanego dermatologicznie silikonu, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  11,5

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,7

 • Waga (w gramach): 

  85