Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Doskonałe wykonanie, niemała przyjemność i jeszcze lepsza kondycja seksualna czekają na Ciebie – kup JoyDivision Joyballs Secret!

 

JoyDivision Joyballs Secret to czerwone kulki gejszy do ćwiczenia mięśni dna miednicy, znanych także jako mięśnie Kegla. Produkt wyróżnia estetyczne wzornictwo, a także komfort stosowania. Kulki Kegla zostały wyposażone w pętelkę, dzięki czemu wyjmowanie ich po użyciu jest wyjątkowo proste i bezpieczne. To nie wszystko, ponieważ produkt został wykonany z silikonu medycznego o hipoalergicznych właściwościach, a więc tworzywa bezpiecznego, co potwierdzają liczne opinie ekspertów. W środku JoyDivision Joyballs Secret znajdują się małe ciężarki, które podczas ruchu użytkowniczki również zostaną wprowadzone w ruch, pobudzając okoliczne mięśnie do spięć. Do tego cena tych kulek gejszy jest wyjątkowo niska. Polecamy!

 

Ćwiczenie mięśni Kegla sprawia, że pochwa może silniej się zaciskać. To szczególnie ciekawa propozycja dla kobiet po ciąży. Należy jednak pamiętać, by zachować regularność treningów. Te powinny się odbywać najlepiej codziennie. Wystarczy włożyć JoyDivision Joyballs Secret i zająć się codziennymi czynnościami przez kilka lub kilkanaście minut.

 

Należy wiedzieć, że korzystanie z tego produktu wymaga użycia lubrykanta. Jest to związane z większą łatwością aplikacji kulek, a także zapobieganiem ewentualnym otarciom i innym podrażnieniom. Kupuj wyłącznie lubrykanty na bazie wody, ponieważ inne preparaty zniszczą silikonową powłokę JoyDivision Joyballs Secret. Po użyciu umyj kulki wodą z mydłem.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, czerwony

materiał: Silikomed® (silikon medyczny)

długość: 11,5 cm

średnica: 3,7 cm

waga: 85 g

KULKI

 • Długość (w cm): 

  11,5

 • Kolor: 

  czerwony

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,7

 • Waga (w gramach): 

  85