Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Daj się ponieść niemałej rozkoszy i popraw swoją kondycję seksualną kupując gadżet JoyDivision – Joyballs!

 

Chcesz polepszyć pracę mięśni swoich okolic intymnych? A może zależy Ci na przyjemnym treningu, który urozmaici każdy dzień? Liczysz na pewny produkt odznaczający się precyzją wykonania i bezpieczeństwem stosowania, ale też niską ceną? Nasz sklep ma dla Ciebie JoyDivision – Joyballs!

 

Rozkoszny trening specjalnie dla Ciebie

 

JoyDivision – Joyballs to najwyższej jakości kulki gejszy, które od dawna cieszą się powodzeniem u wielu użytkowniczek na całym świecie. Kulki waginalne stosuje się w celu wzmocnienia mięśni dna miednicy (Kegla) oraz pochwy. Trening sprawia, że wagina staje się bardziej elastyczna i ma się nad nią większą kontrolę, co skutkuje jeszcze bardziej przyjemnym seksem!

 

Kulki podwójne wymagają regularnego stosowania, ponieważ w przeciwnym wypadku trening nie będzie tak skuteczny. Używaj JoyDivision – Joyballs codziennie przez co najmniej kilka minut, a wraz z postępami czas wydłużaj. Warto jednak zaznaczyć, że kulki waginalne nie przeszkodzą Ci w obowiązkach. Pamiętaj, że kulki gejszy działają w ruchu, przez co spaceruj z nimi, wykonuj różne czynności w domu, biegaj.

 

Kulki gejszy JoyDivision – Joyballs zostały pokryte silikonem medycznym bez dodatku ftalanów. Materiał ten jest miły w dotyku i bezpieczny w kontakcie ze skórą. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu! Z tego powodu kup lubrykant, wyłącznie na bazie wody.

 

Świat Doznań – pewny sklep i niska cena!

 

Parametry techniczne:

kolor: różowy

waga: 82 g

średnica kulki: 3,5 cm

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Kolor: 

  różowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,5

 • Waga (w gramach): 

  82