Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Postaw na mocne doznania i ciesz się ogromną przyjemnością dzięki Mystim Big Bend-it – kup sobie wyjątkowy upominek!

 

Mystim Big Bend-it to profesjonalny masażer prostaty do elektrostymulacji. Różni się jednak od konkurencji, ponieważ część penetracyjna w jego przypadku jest dłuższa. Korpus wyglądem przypomina trzy połączone ze sobą kule. Zaimplementowana przez producenta technologia Flex & Stay pozwala wygiąć zabawkę, a ta zostanie w ustalonej przez użytkownika pozycji. Opinie użytkowników doceniają także obecność okrągłego uchwytu, dzięki czemu masażer prostaty nie wyślizgnie się z rąk nawet przy użyciu sporych ilości lubrykanta. Cena zabawki jest adekwatna do jakości.

 

Skorzystanie z funkcji elektrostymulacji wymaga podłączenia jednostki zasilającej. Sprawdź ofertę naszego sklepu, ponieważ mamy w asortymencie takie urządzenia. Przepływający przez ciało prąd niezwykle stymuluje, a do tego zwiększa uścisk mięśni, co powoduje jeszcze większą przyjemność. Zawsze po zabawie myj masażer prostaty do elektrostymulacji, a przed ponownym użyciem poczekaj do jego całkowitego wysuszenia. Podczas użytkownia zawsze stosuj lubrykanty na bazie wody.

 

Zabawka jest podłączana dwoma kablami z wtykiem PIN 2 mm. Okablowanie tego rodzaju jest dołączane do jednostek zasilających. Produkt jest dwubiegunowy.

 

Nasz sklep serdecznie zaprasza także do zapoznania się z innymi produktami do elektrostymulacji w naszym asortymencie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość: 18 cm

średnica: 1,5 – 4,4 cm

waga: 260 g

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  18

 • materiał: 

  silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  2 x PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  1,5 – 4,4