Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Jeśli interesuje Cię elektrostymulacja analna, to ElectraStim Intimidator jest produktem dla Ciebie! Kup sobie prezent już dziś!

 

ElectraStim Intimidator to najwyższej jakości korek analny do elektrostymulacji, określany także jako plug analny (plug – ang. wtyczka). Jest to zabawka spora, dlatego poleca się jej zakup osobom doświadczonym w analnym przyjemnościach (jej długość penetracyjna to 13,5 cm, a średnica wynosi aż 7 cm). Korek został wykonany z najwyższej próby materiałów, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Opinie użytkowników często wspominają o fakcie, że ElectraStim Intimidator może być używany bez korzystania z funkcji elektrostymulacji.

 

Proponowany przez nasz sklep plug analny ElectraStim Intimidator wymaga podłączenia do jednostki zasilającej, która pozwoli na dowolne sterowanie przepływem energii elektrycznej. Zabawka jest bipolarna. Nasz sklep zaprasza do zapoznania się z jednostkami dostępnymi w naszej ofercie. Zawsze na klienta czeka atrakcyjna cena i wysoka jakość. Urządzenia pozwalają zwiększać i zmniejszać intensywność impulsów, a nierzadko dochodzą do tego dodatkowe funkcje. Przepływ energii przez ludzkie ciało powoduje zaciskanie się mięśni, co potęguje doznania. Już teraz spraw sobie wyjątkowy prezent!

 

Pamiętaj o nawilżeniu, dlatego kup sobie żel na bazie wody. Dzięki temu skóra będzie lepiej przewodzić prąd. Po zabawie umyj ElectraStim Intimidator i poczekaj do całkowitego wyschnięcia przed ponownym użyciem.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

długość penetracyjna: 13,5 cm

średnica: 7 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  13,5

 • Kolor: 

  srebrny

 • Materiał: 

  aluminium

 • Średnica (w cm): 

  7