Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Jeżeli należysz do osób, które poszukują wyjątkowego korka analnego, Mini od ElectraStim, dostępny do zakupu w asortymencie naszego sklepu, z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. 

 

Mini stanowi najmniejszy korek analny z serii ElectraStim. Czym wyróżnia się spośród innych zabawek do analnych zabaw? Przede wszystkim posiada on funkcję elektrostymulacji. Dlatego, chociaż jego niewielkie wymiary (56 mm długości i 30 mm średnicy) pozwalają na użytkowanie przez osoby, które nie obcowały jeszcze z żadnym urządzeniem wkładanym do odbytu, warto pamiętać o owej, dodatkowej funkcji gadżetu. Korek Mini posiada zwężający się, ergonomiczny kształt, przez co jest wygodny i łatwy do włożenia. Z kolei ze względu na swój materiał wykonania (aluminium) nie sprawia użytkownikowi najmniejszego dyskomfortu. Mimo niewielkich rozmiarów korek posiada spory ciężar, który powoduje, że naciska on na wszystkie newralgiczne miejsca w odbycie, a tym samym pobudza je w przyjemny i intensywny sposób. Przyzwyczajanie się do samego noszenia korka stanowi zaledwie połowę rozrywki; kiedy użytkownik przywyknie już do nowych, niezwykłych odczuć, ma możliwość podłączenia zabawki do jednostki zasilającej - wówczas przychodzi czas na wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju odczucia wynikające z elektrostymulacji. Zapewnienie owych rozkoszy swojemu odbytowi nie da się porównać z żadnym innym rodzajem zabaw i dla wielu osób będzie stanowić niezapomniane przeżycia. 

 

Mini z serii ElectraSlim to jedyny w swoim rodzaju korek analny, przeznaczony specjalnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rozkoszami wynikającymi ze stymulacji odbytu, ale pragną wprowadzić do sypialni zabawę naprawdę wyjątkową. Liczne opinie użytkowników świadczą o tym, że oferowany w naszym sklepie produkt spełnia ich szerokie oczekiwania, od konkurencyjnej ceny, poprzez wysoką jakość wykonania korka, a skończywszy na przyjemności, jaką gadżet zapewnia. 

 

Dane techniczne:

 • kolor: srebrny;
 • materiał: aluminium;
 • wymiary: długość: 56 mm; średnica: 30 mm.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  5,6

 • Kolor: 

  srebrny

 • Materiał: 

  aluminium

 • Średnica (w cm): 

  3