Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Elektroda analna, która pozwoli Ci sięgnąć największej przyjemności – kup ElectraStim Large!

 

ElectraStim Large to profesjonalnie wykonany korek analny do elektrostymulacji. Stymulacja tego rodzaju zabawkami jest niesamowicie przyjemna, ponieważ poza samą penetracją oferuje odczuwanie impulsów elektrycznych, które powodują automatyczne zaciskanie się mięśni, a więc odbieranie bardziej intensywnych bodźców. Koreczek analny ElectraStim Large został wykonany z wysokiej klasy aluminium, dlatego jest bezpieczny w użyciu. Opinie ekspertów potwierdzają, że to materiał idealny do zabawy, którą jest elektrostymulacja.

 

Elektroda analna ElectraStim Large wymaga wyposażenia się w jednostkę zasilającą, by skorzystać z funkcji elektrostymulacji. Nasz sklep posiada takie urządzenia w swojej ofercie. Na klienta zawsze czeka najwyższa jakość, komfort stosowania i adekwatna do jakości cena. Za sprawą takiego urządzenia można dowolnie wybierać tryby stymulujące i panować nad mocą impulsów elektrycznych. Korzystanie z wysokiej klasy produktów jest bezpieczne, dlatego nie bój się eksperymentów. Koreczek analny do elektrostymulacji ElectraStim Large podpina się dwoma kabelkami PIN 2 mm.

 

W celu zwiększenia swojej przyjemności zaopatrz się w lubrykant na bazie wody. Po skorzystaniu z ElectraStim Large umyj zabawkę wodą i mydłem antybakteryjnym. Poczekaj do wyschnięcia przed kolejnym użyciem. Zapraszamy także do skorzystania z innych urządzeń tego rodzaju.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny, czarny

materiał: aluminium

długość penetracyjna: 8,5 cm

średnica: 5 cm

 

Zabawka jest bipolarna.

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  8,5

 • Kolor: 

  srebrny

 • Materiał: 

  aluminium

 • Średnica (w cm): 

  5