Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Elektrostymulacja analna to propozycja dla miłośników najmocniejszych wrażeń! Kup ElectraStim Invader już teraz!

 

ElectraStim Invader to wysokiej jakości korek analny do elektrostymulacji. Z zewnątrz gadżet wygląda jak typowa zabawka tego rodzaju – ma zwężający się ku górze kształt i szeroką podstawę. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, producent wykonuje metalowe produkty z bezpiecznego stopu aluminium. Zabawka może być stosowana bez konieczności użycia funkcji elektrostymulacji, dlatego sprawdzi się w różnych sytuacjach. Podobne gadżety są szczególnie lubiane przez miłośników BDSM. Cena ElectraStim Invader jest niewysoka.

 

Proponowana przez nasz sklep zatyczka analna ElectraStim Invader wymaga podłączenia do jednostki zasilającej. Posiadamy takie produkty w naszej ofercie, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Urządzenia tego rodzaju pozwalają na różne tryby zabawy, dlatego zadowolone będą zarówno osoby liczące na delikatne mrowienie, jak i kochankowie spragnieni bardzo mocnych impulsów. W każdym przypadku elektrostymulacja za sprawą sprawdzonych zabawek jest bezpieczna.

 

Opinie ekspertów przypominają o konieczności dbania o higienę – po zabawie z ElectraStim Invader przemyj korek i poczekaj do całkowitego wyschnięcia przed ponownym podłączeniem do jednostki zasilającej. Pamiętaj o nawilżeniu, dlatego zaopatrz się w lubrykant na bazie wody. Nie bój się eksperymentować!

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

długość penetracyjna 12 cm

średnica: 6 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  12

 • Kolor: 

  srebrny

 • Materiał: 

  aluminium

 • Średnica (w cm): 

  6