Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Analna przyjemność dla najbardziej spragnionych czeka na Ciebie – już dziś kup ElectraStim Intruder!

 

ElectraStim Intruder to najwyższej jakości korek analny do elektrostymulacji. Posiada standardowy dla swojej kategorii kształt, a więc delikatnie stożkowy i z szeroką podstawą. Gadżet posiada 10,5 cm długości penetracyjnej i 5 cm średnicy, dlatego zapewnia odpowiednio intensywną zabawę. Korek analny został wykonany z bezpiecznych dla ciała materiałów. Opinie użytkowników doceniają fakt, że stosowanie zabawki jest bardzo przyjemne nawet bez korzystania z funkcji elektrostymulacji.

 

Oferowana przez ElectraStim Intruder elektrostymulacja analna jest możliwa dopiero w momencie podłączenia do zabawki urządzenia, którym jest jednostka zasilająca. Istnieje spory wybór tych gadżetów, dlatego zapraszamy do zapoznania się z produktami w naszej ofercie. W każdym przypadku na klienta czeka nie tylko najwyższa jakość, ale też adekwatna do jakości cena. Polecamy szczególnie jednostkę EM-48, która jest sterowana w sposób bezprzewodowy, co znacznie ułatwia zabawę.

 

Należy wiedzieć, że analne zabawy wymagają użycia lubrykanta. Stosuj żele na bazie wody, ponieważ te zapewniają świetne przewodnictwo prądu. W trosce o swoją higienę i bezpieczeństwo myj ElectraStim Intruder po zabawie. Wystarczy do tego woda i mydło antybakteryjne. Zanim ponownie użyjesz korka analnego, upewnij się, że wysechł do końca. Zapraszamy do poznania innych gadżetów do elektrostymulacji z naszej oferty.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

długość penetracyjna: 10,5 cm

średnica: 5 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  10,5

 • Kolor: 

  srebrny

 • Materiał: 

  aluminium

 • Średnica (w cm): 

  5