Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Jeżeli szukasz intensywnych wrażeń, to elektrostymulacja penisa jest dla Ciebie – kup gumowe pętle ElectraStim!

 

Oferowany przez nasz sklep produkt marki ElectraStim to gumowe pętle przewodzące, które są używane w ramach elektrostymulacji, a więc pieszczot z wykorzystaniem energii elektrycznej. Jedną pętlę umieszcza się na prąciu, a drugą na jądrach. Ich rozmiar jest uniwersalny – zabawki można regulować, dlatego te akcesoria do elektrostymulacji sprawdzą się w przypadku wszystkich Panów. Produkt nie tylko świetnie działa, ponieważ wyróżnia go także niska cena.

 

Jeżeli interesuje Cię elektrostymulacja BDSM, to opisywany gadżet na pewno Ci się spodoba. Pamiętaj jednak, że do czerpania przyjemności z impulsów elektrycznych należy zaopatrzyć się w jednostkę zasilającą. Nasz sklep ma takie urządzenia w ofercie.

 

Trzeba pamiętać, by nie podłączać wyłącznie jednej pętli. By obwód był zamknięty, obie muszą być podpięte do jednostki zasilającej osobnymi kabelkami. Korzystaj z lubrykantów na bazie wody, które ułatwią przewodnictwo. W trosce o swoją higienę myj gumowe pętle przewodzące po każdym użyciu. Opinie ekspertów przypominają, by przed ponownym użyciem poczekać do całkowitego wyschnięcia.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: guma

rozmiar: regulowany (pętle są odpowiednie dla każdego członka)

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    guma

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    regulowana