Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: electrastim (uk)

Wiele sposobów zabawy za pomocą tak prostego produktu. Kup elektrody marki ElectraStim już teraz!

 

Oferowany przez nasz sklep gadżet marki ElectraStim to zestaw, który zawiera cztery elektrody do elektrostymulacji. Zostały one z jednej strony pokryte klejem, dlatego można je przymocować do praktycznie dowolnej części ciała. Opinie użytkowników polecają zabawę w obrębie piersi, możliwa jest także elektrostymulacja penisa. Wykonano je z bezpiecznej tkaniny syntetycznej. Wspomniany wcześniej klej może wyschnąć po użyciu, jednak wystarczy nanieść w tamto miejsce kroplę wody, żeby niejako odświeżyć jego działanie. Cena zestawu jest adekwatna do jakości.

 

Pamiętaj, że funkcja elektrostymulacji jest możliwa dopiero w razie podłączenia elektrod do jednostki zasilającej. Mamy takie urządzenia w swojej ofercie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Polecamy wybór jednostki tej samej marki – ElectraStim. Za pomocą takowego gadżetu można wybierać sposoby stymulacji. Nie czeka Cię zawód niezależnie od tego, czy preferujesz delikatne mrowienie, czy potężne impulsy. Stosowanie urządzeń wysokiej jakości jest w pełni bezpieczne, dlatego nie bój się eksperymentów. Przypominamy, że w naszej ofercie znaleźć można wiele ciekawych zabawek do stymulacji elektrycznej, takich jak dilda, korki analne, sondy itd.

 

Elektrody do elektrostymulacji posiadają wejście 2 mm, wymagające podpięcia kabla PIN 2 mm (kable tego rodzaju są dołączane do zestawów jednostek zasilających).

 

Parametry techniczne:

materiał: tkanina syntetyczna, klej

kolor: szary

długość: 7,5 cm

szerokość: 1,5 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  7,5

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  wtyczka 2mm pin

 • kolor: 

  szary

 • materiał: 

  tkanina syntetyczna, klej

 • średnica (w cm): 

  1,5