Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: electrastim (uk)

Najwyższa jakość wykonania i ogromna przyjemność czekają na Ciebie – kup elektrody samoprzylepne ElectraStim!

 

Elektrody samoprzylepne ElectraStim dostępne w naszym sklepie są idealnym gadżetem dla miłośników zabawy, jaką jest elektrostymulacja. Opinie użytkowników podkreślają dowolność użycia, ponieważ elektrody można przylepiać niemal do każdej części ciała! To także dobre rozwiązanie dla par, ponieważ zarówno partner, jak i partnerka mogą mieć na sobie po dwie zabawki (w zestawie znajdują się 4 szt.). Gadżety wykonano z bezpiecznych materiałów. Część klejąca może odrobinę wyschnąć, dlatego w celu odświeżenia działania kleju nanieś na to miejsce kroplę wody.

 

Elektrostymulacja wymaga zaopatrzenia się w jednostkę zasilającą. Nasz sklep również ma takowe gadżety w swojej ofercie. Zawsze możesz liczyć na niskie ceny i najwyższą jakość! Korzystaj z produktów tej samej marki – ElectraStim. Za pomocą jednostki sterującej można dowolnie sterować mocą i regularnością impulsów elektrycznych, dlatego na pewno uda Ci się znaleźć preferowany sposób na zabawę. Energia elektryczna przepływająca przez ciało niesamowicie pobudza i potęguje zaciskanie się mięśni. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i stosuj się do zaleceń producenta.

 

Pamiętaj, że posiadamy w swojej ofercie o wiele więcej zabawek do elektrostymulacji (np. sondy, dilda, zaciski itd.). Nie bój się eksperymentów!

 

Elektrody samoprzylepne podłącza się kablami PIN 2 mm (są załączane do jednostek zasilających).

 

Parametry techniczne:

kolor: szary

materiał: tkanina syntetyczna

rozmiar: 5 x 5 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  5

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  wtyczka 2mm pin

 • kolor: 

  szary

 • materiał: 

  tkanina syntetyczna

 • średnica (w cm): 

  5