Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

ElectraStim wprowadził do sprzedaży specjalny masażer prostaty dla mężczyzn. Electrastim Sirius to masażer wyjątkowy. Jest on bowiem zdolny do elektrostymulacji gruczołu krokowego. Wobec czego to multifunkcyjne urządzenie będzie mogło być wykorzystywane do pobudzania prostaty albo w tradycyjny, manualny sposób, albo też z użyciem elektrostymulacji. Gadżet posiada specjalnie wyprofilowany kształt trzonu, o zagiętej końcówce. Dzięki temu urządzenie jest w stanie wywołać przyjemne doznania zarówno w czasie jego wprowadzania do anusa, jak i później w czasie wyzwolenia całej jego mocy i skumulowania jej w prostacie. Masażer będzie doskonałym uzupełnieniem masturbacji albo klasycznego stosunku seksualnego - w obu przypadkach zadziała jak wzmacniacz i katalizator czystej przyjemności.

 

ElectraStim Sirius to urządzenie wykonane z w pełni bezpiecznego dla zdrowia silikonu. Nie wywołuje żadnych reakcji o podłożu alergicznym ani innego rodzaju podrażnień. Produkt bardzo łatwo się czyści i utrzymuje w należytej czystości - co z racji jego przeznaczenia i zastosowania ma niebagatelny wpływ na zdrowie użytkownika. Ten wyjątkowy masażer działa na zasadzie cztero biegunowości: stymuluje do czterech miejsc jednocześnie z użyciem jednostki dwukanałowej. Dostarcza pieszczoty, drażniąc prostatę i krocze jednocześnie.

 

Urządzenie posiada elastyczny trzon, który można dowolnie kształtować i wyginać. Dzięki temu użytkownik jest w stanie nadać urządzeniu najbardziej pasujący mu kształt i profil. Wszystko to zawdzięcza się technologii shape and play. To dzięki niej nie ma potrzeby obawiać się, że w trakcie używania masażera utraci on z biegiem czasu nadany mu wcześniej kształt.

 

W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji konieczne jest podłączenie urządzenia do zewnętrznej jednostki zasilającej, sprzedawanej oddzielnie.

 

Specyfikacja przedmiotu Electrastim Sirius:

materiał: bezpieczny dla zdrowia silikon medyczny

długość urządzenia: 10 cm

średnica urządzenia: 3,5 cm

rodzaj wtyczki: 4 x PIN 2mm

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  10

 • materiał: 

  silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  4 x PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  3,5