Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Stymulacja punktu G jeszcze nie była tak pasjonująca – kup ElectraStim Ovid i przekonaj się sama!

 

ElectraStim Ovid to najwyższej jakości dildo do elektrostymulacji, które zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Idealnie wyprofilowany, delikatnie wygięty kształt sprawia, że ten stymulator elektryczny doskonale trafi w punkt G, serwując fenomenalne przeżycia. Sprawdzo się też przy stymulacji analnej. Zabawka ma okrągły uchwyt, który zapewni wygodną zabawę nawet w razie użycia sporych ilości lubrykanta. ElectraStim Ovid wykonano z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, czyli materiału bezpiecznego dla skóry. Cena zabawki jest adekwatna do jakości!

 

Elektryczne dildo ElectraStim Ovid będzie miało funkcję elektrostymulacji dopiero w momencie podłączenia do tzw. jednostki zasilającej. Posiadamy takie urządzenia w ofercie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W każdym przypadku nasz sklep oferuje najwyższą jakość! Przepływający przez skórą prąd zwiększa krążenie i powoduje mocniejsze zaciskanie się mięśni, co zwiększa przyjemność płynącą ze stymulacji.

 

Opinie ekspertów przypominają, że korzystanie z lubrykanta na bazie wody zwiększa przewodnictwo energii elektrycznej, inne żele (zwłaszcza silikonowe) mogą zniszczyć zabawkę. Po zabawie umyj ElectraStim Ovid, a przed ponownym użyciem poczekaj do wyschnięcia.

 

Zabawka jest bipolarna, podpina się ją kablem z dwoma złączami PIN 2 mm. Tego rodzaju okablowanie jest dostępne w zestawach jednostek zasilających.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość do penetracji: 12,5 cm

obwód: 12 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  12,5

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  2 złącza PIN 2 mm

 • kolor: 

  czarny

 • materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,8