Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Szukając najmocniejszych doznań ciężko jest przejść obojętnie obok Mystim Egg-cellent Egon S!

 

Mystim Egg-cellent Egon S to bardzo dobrze wykonane jajko do elektrostymulacji. Posiada niewielki rozmiar (ma zaledwie 5,5 cm długości i 3 cm średnicy), dlatego stosowanie go jest wyjątkowo proste. Można umieszczać je w waginie, choć to elektrojajko sprawdzi się także jako elektroda analna. Waga oraz kształt Mystim Egg-cellent Egon S odpowiada ludzkiej anatomii. Oczywiście, zabawka może być stosowana bez jakiegokolwiek zasilania, zapewniając niemałą przyjemność, jednak jej prawdziwy potencjał odkrywa się dopiero w razie podpięcia do jednostki zasilającej. Jajko można podgrzać np. na grzejniku lub ochłodzić w lodówce – długo utrzymuje temperaturę, co może niesamowicie urozmaicić zabawę. To idealna propozycja dla osób, które chcą jeszcze mocniej pobudzić się podczas wieczornych zabaw. Cena elektrojajka jest niewysoka.

 

By skorzystać z pełni możliwości Mystim Egg-cellent Egon S, należy dodatkowo zaopatrzyć się w jednostkę zasilającą. Marka Mystim posiada takie produkty w swojej ofercie, można je znaleźć także w naszym sklepie. Elektrostymulacja za sprawą takiego urządzenia można dać delikatne, wręcz łaskoczące impulsy, a także silne i intensywne porażenia.

 

Opinie ekspertów przypominają, by przed i po użyciu przemyć jajko do elektrostymulacji wodą z mydłem, a przed ponownym użyciem zaczekać do całkowitego osuszenia. Warto zaopatrzyć się również w lubrykant na bazie wody lub żel przewodzący.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

rozmiar: S

długość: 5,5 cm

średnica: 3 cm

waga: 85 g

certyfikat: CE

 

Można łączyć z:

 

Okrągła wtyczka Mystim

EAN: 42 60152 461005

Numer produktu: 46100

 

4mm złączka wtyczki w kształcie banana

EAN: 42 60152461012

Numer produktu: 46101

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

ELEKTRODY

 • długość całkowita (w cm): 

  5,5

 • informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki): 

  okrągła wtyczka Mystim, wtyk bananowy 4mm

 • kolor: 

  srebrny

 • materiał: 

  aluminium

 • średnica (w cm): 

  3