
Mystim Egg-celent Egon to wyjątkowe jajeczko, świetnie sprawdzające się w głębokiej penetracji – najmniejsze poruszenie wywołuje przyjemne odczucia nawet bez uruchomienia jednostki zasilającej. Po włączeniu jednostki następuje przepływ prądu, który zależnie od programu wywołuje na ciele delikatne, przyjemne mrowienie lub intensywną i przeszywającą całe ciało dogłębną elektrostymulację. Jajko zostało zaprojektowane z myślą o zachowaniu jak największej ergonomiki, dlatego jego waga i kształt są dopasowane do ludzkiego ciała. Konstrukcja umożliwia nie tylko łatwą aplikację, ale także komfort noszenia i swobodę poruszania się.
Elektroda wykonana została z aluminium i została dokładnie ręcznie wypolerowana. Można ją ogrzać na grzejniku lub schłodzić w lodówce. Temperatura długo się utrzymuje, co zapewnia moc wyjątkowych doznań przez długi czas.
Parametry techniczne:
rozmiar: L (duży)
długość: 7 cm
średnica: 4 cm
waga: 180 g
materiał: wypolerowane aluminium
gwarancja: 4 miesiące
certyfikat: CE
Można łączyć z:
Okrągła wtyczka Mystim
EAN: 42 60152 461005
Numer produktu: 46100
4mm złączka wtyczki w kształcie banana
EAN: 42 60152461012
Numer produktu: 46101
*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.
Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.
ELEKTRODY
-
długość całkowita (w cm):
7
-
informacje dodatkowe (rodzaj wtyczki):
okrągła wtyczka Mystim, wtyk bananowy 4mm
-
kolor:
srebrny
-
materiał:
aluminium
-
średnica (w cm):
4
