Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Korek analny marki ElectraStim to zabawka erotyczna skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Jego użytkowanie zależy od preferencji, można wykorzystywać go tylko podczas stosunku, aby doznania były jeszcze bardziej ekscytujące lub chodzić w nim nawet cały dzień. Jego stożkowy kształt jest dopasowany do kształtu odbytu, co daje korzystającemu przyjemne uczucie masażu i łatwiejszą aplikację. Dodatkowym atutem zwiększającym przyjemność jest prążkowana struktura, która podczas przemieszczania się delikatnie podrażnia strefy erogenne, dając uczucie podniecenia. Ten wyjątkowy korek do odbytu umożliwia zarówno siedzenie, jak i chodzenie z nim, bez obaw o wysunięcie. Rocker Medium wykonany jest w 100% z silikonu platynowego klasy medycznej.

 

Jeżeli chcemy skorzystać z elektrostymulacji, to producent zaprojektował korek tak, aby kable mogły znajdować się pod kątem 90 stopni.

 

Korzystając z zabawki, można używać tylko lubrykantu na bazie wody, dlatego zachęcamy do zakupu go w komplecie. Dużą zaletą dostępnego w naszym sklepie produktu jest jego atrakcyjna cena. Nie zwlekaj już dłużej tylko kup i podziel się z nami swoją opinią.

 

Należy pamiętać, że do pełnego wykorzystania zabawki niezbędne jest źródło zasilania elektrycznego w postaci jednostki zasilającej.

 

Korek dostępny w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym.

 

Na tej podstronie nabyć można rozmiar średni.

 

Parametry techniczne

Długość części penetracyjnej: 115mm 

Obwód w najszerszym miejscu: 125mm 

Średnica w najszerszym miejscu: 40mm

Materiał: silikon klasy medycznej

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej, której nie ma w zestawie.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  11,5

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  4