Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

ElectraStim Prestige Electraloops pierścień do elektrostymulacji penisa. Dedykowany jest wszystkim mężczyznom, którzy cenią sobie przyjemność na najwyższym poziomie. Średnica pierścieni jest regulowana  i są to konstrukcje jednobiegunowe, co oznacza, że aby umożliwić przepływ prądu, należy podłączyć pierścień do jednostki zasilającej, a następnie zamknąć obwód. W opakowaniu znajdują się dwa, wykonane z tworzyw wysokiej jakości pierścienie. Są one w pełni bezpieczne. Żeby zwiększyć doznania, można używać obu na raz. Korzystanie z nich jest bardzo proste. PO wspomnianym podłączeniu do zasilania trzeba założyć pierścień na penisa i wyregulować, dopasowując do prywatnych preferencji. Warto dodatkowo mieć żel, dzięki temu przyjemność będzie jeszcze większa.

 

Prezentowany tutaj produkt ma bardzo pozytywne opinie. Warto je wziąć pod uwagę, gdy planujecie niezapomniane zabawy erotyczne. Należy dodać, że elektrostymulacja pozytywnie wpływa na zdrowie. Zatem kup i przekonaj się sam. W sklepie dostępnych jest kilka kolorów.

 

Aby w pełni wykorzystać możliwości gadżetu niezbędne jest podłączenie zasilania.

 

Parametry techniczne

Materiał: aluminium/kauczuk przewodzący,

Wymiary: 17 x 9 x 5 cm,

Kolor: czarny/czerwony

Średnica: 60 mm,

Grubość: 6,5 mm.

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej, której nie ma w zestawie.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    kauczuk przewodzący, aluminium

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    6