Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Niesamowite dildo, które na pewno Ci się spodoba. Kup Mystim Tingly Timmy już teraz, a nie pożałujesz!

 

Mystim Tingly Timmy to profesjonalne dildo do elektrostymulacji, które zostało wykonane z dbałością o każdy szczegół. Posiada niewielką wypustkę, która służy do równoczesnej stymulacji łechtaczki, kiedy reszta urządzenia znajduje się w pochwie. Opinie kobiet potwierdzają, że gadżet dobrze sprawdza się nawet bez funkcji elektrostymulacji. Nie jest to co prawda dildo XXL, jednak rozmiar Mystim Tingly Timmy z pewnością wystarczy do przeżycia świetnych chwil. Gadżet wykonano z bezpiecznego dla skóry silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów. Co ciekawe, na urządzeniu znajdują się obszary przewodzące – zarówno na części penetracyjnej, jak i wypustce do pieszczot łechtaczki.

 

Elektrostymulacja damskich części intymnych to doskonała zabawa, ponieważ dzięki energii elektrycznej ciało jest pobudzane, a mięśnie mocniej się zaciskają, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest jeszcze bardziej przyjemne. Nasz sklep przypomina jednak, że do skorzystania z tej funkcji konieczne jest kupno osobnej jednostki zasilającej. Spokojnie, znajdziesz je również w naszym sklepie. Gadżety te są świetnym pomysłem na to, by dowolnie sterować impulsami elektrycznymi wedle własnych preferencji. Gadżet podpina się dwoma kablami 2 mm. Okablowanie jest dołączane do jednostek zasilających. Mystim Tingly Timmy to nie tylko świetna zabawa, ale też stosunkowo niska cena!

 

Pragniemy jednocześnie przypomnieć, by stosować się do wszystkich zaleceń producenta. Konieczne jest korzystanie z lubrykanta na bazie wody, który ułatwia przewodnictwo, a przy tym zwiększa poślizg. Dochodzi do tego zachowanie higieny. Zawsze po zabawie z Mystim Tingly Timmy myj dildo wodą i mydłem, a przed ponownym podłączeniem do jednostki zasilającej poczekaj do całkowitego wysuszenia.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość penetracyjna: 13 cm

średnica: 2,7 cm

waga: 150 g

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej. 

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  13

 • materiał: 

  silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  2 x PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  2,7