Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Niesamowite doznania i przyjemna stymulacja czekają na Ciebie – kup Mystim Curving Curt już teraz!

 

Mystim Curving Curt to najwyższej jakości czarne dildo do elektrostymulacji. Wyróżnia się od swojej konkurencji przede wszystkim swoim wyglądem. Zabawka bowiem jest delikatnie wygięta, a dzięki temu doskonale podrażnia punkt G. sprawdzi się też w kontekście stymulowania odbytu. To nie wszystko, ponieważ producent zaimplementował w Mystim Curving Curt technologię Flex & Stay, która polega na tym, iż korpus urządzenia można wygiąć, a zabawka zostanie w ustalonym przez użytkownika miejscu. Opinie potwierdzają, że to bardzo wygodna cecha umożliwiająca różnorodną zabawę. Do tego cena gadżetu nie jest wysoka.

 

Elektrostymulacja wymaga zaopatrzenia się w osobną jednostkę zasilającą. Nasz sklep erotyczny posiada takowe produkty w swojej ofercie, dlatego zapraszamy do zakupów. Za pomocą takiego gadżetu można sterować mocą i rytmem impulsów elektrycznych, co tym bardziej ułatwia zabawę. Energia elektryczna powoduje delikatne mrowienie i mocniejsze zaciskanie się mięśni, co zwiększa przyjemność ze stymulacji. Mystim Curving Curt jest podłączany kablami 2 mm. Zabawka jest bipolarna.

 

Eksperci przypominają, że wraz z Mystim Curving Curt powinno się stosować lubrykant na bazie wody. Po skorzystaniu z dildo do elektrostymulacji należy umyć zabawkę i poczekać do całkowitego wyschnięcia przed ponownym użyciem.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

kolor: czarny

długość: 13 cm

średnica: 1,7 – 3,3 cm

waga: 150 g

 

*By korzystać z funkcji elektrostymulacji kup jednostkę zasilającą

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  13

 • materiał: 

  silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  1,7 – 3,3