Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Elektrostymulacja za pomocą tego dildo z uchwytem jest szczególnie przyjemna – kup Mystim Charging Chester!

 

Mystim Charging Chester to najwyższej jakości dildo do elektrostymulacji, które posiada bardzo ciekawy kształt. Mianowicie, to dildo czarne zostało wyprofilowane „na modłę” męskiego członka. Główka zabawki bowiem przypomina żołądź. Taki ruch projektantów nie jest bezcelowy, ponieważ dodając do tego lekko wygięty kształt można mieć pewność, że produkt trafi prosto w punkt G, co zresztą potwierdzają opinie użytkowniczek z całego świata. Uchwyt natomiast ułatwia korzystanie z zabawki nawet w najbardziej mokrych warunkach! Mystim Charging Chester powstał z bezpiecznego dla skóry materiału, którym jest silikon medyczny bez dodatku ftalanów, czyli tworzywa o gładkiej fakturze i hipoalergicznych właściwościach. Przy tym wszystkim cena Mystim Charging Chester jest stosunkowo niska.

 

Elektrostymulacja wymaga zastosowania jednostki zasilającej. Nasz sklep ma w swojej ofercie takie urządzenia, dlatego kup je już teraz. Dildo z uchwytem jest podłączane kablem 2 mm, który znajduje się w opakowaniu wspominanej jednostki zasilającej. Za sprawą tego urządzenia można pozwolić sobie na dowolne sterowanie impulsami elektrycznymi pod kątem ich intensywności.

 

Stosuj wyłącznie lubrykanty na bazie wody. Po zabawie umyj Mystim Charging Chester, a przed ponownym użyciem poczekaj do wysuszenia.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość penetracyjna: 13 cm

średnica: 2,5 – 3,7 cm

waga: 150 g

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  13

 • materiał: 

  silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  2,5 – 3,7