Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Niesamowita przyjemność czeka na Ciebie – kup ElectraStim Wave już teraz i rozpocznij ekscytującą zabawę!

 

ElectraStim Wave to najwyższej jakości dildo do elektrostymulacji. Świadczy o tym chociażby użyty materiał, którym jest aluminium. Tworzywo jest bezpieczne i wytrzymałe. Zabawka posiada wyjątkowy kształt, ponieważ na całej długości części penetracyjnej ma falowaną powłokę. Fakt ten niezwykle zwiększa przyjemność stosowania – zarówno penetracja waginalna, jak i elektrostymulacja analna jest bardziej przyjemna. Opinie użytkowników podkreślają, że ElectraStim Wave może zostać użyte z, ale też bez jednostki zasilającej, nadal oferując przyjemną zabawę. Cena gadżetu jest adekwatna do jakości.

 

Dildo do elektrostymulacji ElectraStim Wave samo w sobie nie posiada zasilania, dlatego konieczne jest kupno tzw. jednostki zasilającej. Jest to urządzenie, które podłącza się przewodami do omawianego gadżetu. W tym przypadku potrzebne jest podpięcie dwóch osobnych kabelków PIN 2 mm (okablowanie jest w komplecie jednostek zasilających). Za sprawą takiego urządzenia można sterować natężeniem impulsów elektrycznych, przez co każdy może liczyć na zabawę zgodną z osobistymi preferencjami. Nasz sklep jednocześnie przypomina, że w swojej ofercie posiadamy wiele innych zabawek do elektrostymulacji, dlatego nie bój się eksperymentów!

 

Elektrostymulacja sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej przyjemna. Na przykład podczas penetracji waginalnej ElectraStim Wave sprawi, że mięśnie pochwy będą bardziej zaciśnięte, co pozwoli odczuwać bardziej rozkoszne bodźce. Mocniejsze impulsy natomiast zadają lekki ból, dzięki czemu elektrostymulacja jest popularna wśród miłośników BDSM.

 

Do zabawy potrzebne jest użycie lubrykanta. Stosuj żele na bazie wody lub specjalne preparaty ułatwiające przewodnictwo prądu. Eksperci przypominają, że po zabawie powinno się umyć dildo BDSM ElectraStim Wave. Wystarczy do tego woda i mydło. Pamiętaj jednak, by przed ponownym użyciem zabawki poczekać do jej całkowitego wysuszenia.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny, czarny

materiał: aluminium

długość penetracyjna: 13,5 cm

średnica: 2,8 cm

 

Zabawka jest bipolarna

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  13,5

 • materiał: 

  aluminium

 • rodzaj wtyczki: 

  2 x PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  2,8