Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Elektrostymulacja rozpali Twoje zmysły – kup ElectraStim Rocket, a na pewno nie czeka Cię zawód!

 

ElectraStim Rocket to bardzo dobrze wykonane dildo do elektrostymulacji. Posiada unikalny kształt, który delikatnie przypomina rakietę, w pewnym sensie także męskiego członka. To wbrew pozorom istotna sprawa, ponieważ charakterystyczna główka zabawki spotęguje stymulację damskiego punktu G! Wysoka jakość wykonania jest związana także z użytym w produkcji materiałem, którym jest bezpieczne aluminium. Korzystanie z tego gadżetu jest przyjemne nawet bez użycia funkcji elektrostymulacji. Opinie użytkowników podkreślają do tego, że ElectraStim Rocket sprawdzi się doskonale podczas praktyk BDSM. Opisywany gadżet to nie tylko najwyższa jakość, ale też atrakcyjna cena!

 

Oferowane przez nasz sklep dildo BDSM da pełnię przyjemności, kiedy zaopatrzysz się w profesjonalną jednostkę zasilającą. Posiadamy takie urządzenia w naszej ofercie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Świata Doznań! Wspomniane jednostki posiadają różnorodne tryby stymulujące, a także pozwalające na zmianę natężenia impulsów elektrycznych, dlatego każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie sposób na zabawę.

 

W ramach zabawy korzystaj z lubrykantów na bazie wody. Po użyciu umyj ElectraStim Rocket i poczekaj do całkowitego wyschnięcia przed późniejszym wykorzystanie funkcji elektrostymulacji. Dildo jest dwubiegunowe, a więc wymaga podpięcia dwóch osobnych kabelków PIN 2 mm.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny, czarny

materiał: aluminium

długość do penetracji: 16,5 cm

średnica (w najszerszym miejscu): 4,2 cm

 

Zabawka jest bipolarna

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  16,5

 • materiał: 

  aluminium

 • rodzaj wtyczki: 

  2 x PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  4,2