Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Elektrostymulacja jeszcze nie była tak prosta – kup ElectraStim Depth Charge i przeżyj ogromną przyjemność!

 

ElectraStim Depth Charge to bardzo dobrze wykonane dildo do elektrostymulacji, które może również spełniać zadanie masażera prostaty. Gadżet został wykonany z silikonu bez dodatku ftalanów oraz aluminium, dzięki czemu korzystanie z niego jest bezpieczne. Co ciekawe, to długie dildo posiada giętki korpus, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do anatomii korzystającego z niego człowieka. Przez to świetnie sprawdza się w ramach penetracji analnej, a elektrostymulacja pochwy będzie owocne przez trafienie w punkt G. W każdym przypadku ElectraStim Depth Charge zapewni świetną zabawę. Cena zabawki jest adekwatna do jakości.

 

Elektrostymulacja będzie możliwa dopiero w momencie podłączenia ElectraStim Depth Charge do jednostki zasilającej. Nasz sklep posiada takowe urządzenia w swojej ofercie, dlatego zapraszamy do zakupu! Za sprawą takiego gadżetu można wybierać różne tryby stymulacyjne, zmieniać intensywność impulsów itd. Kiedy prąd przepływa przez ludzkie tkanki, to mięśnie się automatycznie spinają, dzięki czemu odczuwa się jeszcze większą przyjemność.

 

Opinie użytkowników wspominają o konieczności używania lubrykanta na bazie wody, ponieważ zwiększa on przewodnictwo skóry. Przypominamy, że po zabawie powinno się dildo oczyścić, a przed następnym użyciem poczekać do całkowitego wysuszenia. Nasz sklep serdecznie zaprasza do przetestowania również innych gadżetów do elektrostymulacji.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: aluminium i silikon

długość do penetracji: 17,5 cm

średnica: 3 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  17,5

 • materiał: 

  silikon, aluminium

 • rodzaj wtyczki: 

  2 x PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  3