Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: ave (dk)

Firma AVE posiadająca skandynawskie korzenie wypuściła na rynek niespotykaną wersję kulek gejszy - model Stratos. Jest to de facto specjalny przyrząd do treningu i wzmacniania siły mięśni Kegla. Poświęcając im należną uwagę i zapewniając właściwe bodźce rozwojowe, działa się z korzyścią dla zdrowia organizmu, a także poprawia się jakość współżycia seksualnego. Kobieta z wytrenowanymi mięśniami kegla mocniej odczuwa szczytowanie oraz przez pracę nimi w czasie zbliżenia seksualnego potrafi szybciej doprowadzić partnera do osiągnięcia orgazmu.

 

Omawiany przyrząd do ćwiczeń mięśni Kegla pracuje wewnątrz pochwy - ale tylko w czasie gdy kobieta, które je nosi sama, też wykonuje ruchy angażujące szkielet mięśniowy całego ciała. Można je wiec założyć do pracy, do sprzątania, na spacer czy idąc po zakupy. Początkowo by uniknąć przykrego w skutkach przetrenowania, wystarczy trzymać się zakresu kilku minut treningu. Z czasem okres ten należy wydłużać zgodnie z aktualnie posiadaną formą fizyczną tej części ciała.

 

Kulki Stratos do ćwiczeń mięśni wewnętrznych firmy AVE posiadają wbudowane ciężarki, które wykonują pracę oddziaływającą obciążająco  na mięśnie w czasie ruchu.

 

AVE do produkcji swoich gadżetów wykorzystuje najwyższej jakości tworzywo sztuczne (silikon medyczny), który nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych w kontakcie z ludzkim ciałem. Jest też pozbawiony szkodliwych związków chemicznych. Doskonale się dezynfekuje i czyści, co zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania.

 

Opinie Pań, które zdecydowały się na zakup tego produktu w naszym sklepie, są niesamowicie pozytywne. Nie zwlekaj więc dłużej i zamów te kulki już dziś!

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów

średnica: 3,5 cm

długość do aplikacji: 10 cm

kolor: niebieski 

KULKI

 • Długość (w cm): 

  10

 • Kolor: 

  niebieski

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,5