Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: ave (dk)

Duński producent, ceniony za skandynawską jakość produktów zaprojektował specjalny przyrząd do treningu rozwojowego mięśni Kegla. Wypuścił on na rynek całkowicie niespotykaną dotąd wersję dobrze znanych wszystkim Paniom kulek gejszy. AVE Stratos to wykonana z wysokiej jakości materiałów prawdziwa maszyna treningowa. Wbudowane w kulki specjalne ciężarki pomagają odpowiednio wzmocnić i pobudzić do pracy wewnętrzne mięśnie Kegla, które nie pracują w czasie większości zwykłych aktywności fizycznych. Nie powinno jednak się nie doceniać ich roli w organizmie. To dzięki nim bowiem kobiety mogą mocniej przeżywać rozkosz orgazmu, a także lepiej dostosować pochwę do kształtu i wielkości penisa partnera. Uciskanie męskiego członka przez wytrenowane mięśnie Kegla zapewni Panom doskonałą stymulację, a kobietom lepsze czucie partnera w środku w czasie wspólnego zbliżenia seksualnego.

 

AVE Stratos należy umieścić wewnątrz pochwy i rozpocząć normalne fizyczne funkcjonowanie. Można przeprowadzić swój zwyczajowy trening fizyczny, udać się na małą przebieżkę lub na spacer. Wystarczy kilka do kilkunastu minut dziennie lub kilka razy w tygodniu, by zaktywizować te rejony ciała w ludzkim organizmie.  Z czasem okres ten można nieco wydłużać.

 

Opisywane kulki Kegla zostały wykonane z tworzywa, które nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych w swoim składzie. Nie wywołuje kłopotów skórnych, a także doskonale się dezynfekuje i umożliwia szybkie i łatwe utrzymanie w czystości.

 

Opinie dotychczasowych klientek są jednoznaczne – jest to produkt zdecydowanie warty zakupu. Dlatego nie zwlekaj dłużej i nabądź go w naszym sklepie!

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów

średnica: 3,5 cm

długość do aplikacji: 10 cm

kolor: biały

KULKI

 • Długość (w cm): 

  10

 • Kolor: 

  biały

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,5