Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

ELECTRASTIM - SILICONE FUSION VIPER COCK SHIELD

Do nowo uruchomionej gamy Silicone Fusion firmy ElectraStim dołączył Viper; bipolarna elektro-seksowa „tarcza”, która została zaprojektowana w celu zapewnienia wyjątkowego e-stymulacji, która skupia stymulację bezpośrednio na penisie i jądrach użytkownika.

Wykonana z charakterystycznego czerwono-czarnego silikonu serii Silicone Fusion, elastyczna osłona zapewnia ścisłe dopasowanie wokół penisa i jaj, zapewniając optymalny kontakt z wypukłymi czarnymi obszarami przewodzącymi. Podczas gdy tradycyjne pierścienie penisa do elektroseksu są zwykle wykonane z przewodzącej gumy lub metalu, Viper zapewnia bardziej wyrafinowaną i stylową wersję, która po prostu lepiej wygląda na penisie podczas seksu!

Viper jest wygodny w noszeniu przez dłuższy czas i ściśle przylega do kości miednicy, dzięki czemu nie rzuca się w oczy podczas seksu z partnerem lub zabaw solo. Viper posiada również unikalny system kabli ElectraStim „stealth input”, który chroni i kieruje przewody z dala od punktu styku w celu najwygodniejszego użytkowania.

Elastyczny silikon i otwarty otwór mogą pomieścić średnicę do 60 mm, dzięki czemu wszyscy użytkownicy będą mogli znaleźć idealne dopasowanie. Viper jest akcesorium do e-stymulacji i jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z dowolnym stymulatorem ElectraStim.

Cechy i zalety:
- Elastyczna silikonowa osłona penisa elektro-płetwego
- Konstrukcja osłony zapewniająca lepszy kontakt i wygodę
- Niewidoczny system kabli wejściowych
- Możliwość rozbudowy do 60 mm
- Podwyższone obszary przewodzące dla lepszej wydajności

Opakowanie zawiera:
- Silikonowa osłona koguta Viper
- Worek do przechowywania sznurka z mikrofibry
- Instrukcje w wielu językach

Wymiary:
- Długość: 78 mm
- Szerokość: 76 mm
- Grubość: 12,5 mm
- Średnica otworu: 30 mm w spoczynku do 60mm
- Rozmiar złącza: 2mm

Materiały:
- Bezftalanowy silikon utwardzany platyną klasy medycznej

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej, której nie ma w zestawie.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    silikon