Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: yesforlov (fr)

YESforLOV Pleasure Prolonging Formula to środek przeznaczony dla panów. YESforLOV to spray, którego zadaniem jest przedłużenie stosunku poprzez opóźnienie wytrysku. Produkt został umieszczony w kieszonkowej wielkości opakowaniu, dzięki czemu mężczyzna może go mieć zawsze przy sobie. Przedłużająca przyjemność formuła YESforLOV Pleasure Prolonging Formula zapewnia kontrolę nad popędem, gwarantując tym dłuższą przyjemność z możliwością balansowania na pograniczu szczytowania. Spray oparty jest na naturalnych składnikach i jest przyjemny w dotyku. Daje uczucie ciepła i zimna jednocześnie. Środek nie działa znieczulająco, dzięki czemu mężczyzna nie traci wrażliwości główki członka. Stworzony na bazie ekstraktów roślinnych jest całkowicie naturalny. Spray przedłużający stosunek ma również działanie relaksujące i pomaga w długiej penetracji. 

 

Pamiętaj, że YESforLOV nie jest środkiem antykoncepcyjnym ani znieczulającym. Jeżeli przez przypadek wpadnie Ci do oka, to wypłucz go jak najszybciej. Nie zaleca się jego stosowania w przypadku stosunku z kobietami w ciąży lub karmiącymi piersią. YESforLOV można używać wraz z prezerwatywami lateksowymi oraz innymi akcesoriami erotycznymi.

 

YESforLOV Pleasure Prolonging Formula można kupić w naszym sklepie. Bardzo pozytywnie oceniony przez zadowolonych klientów. Cena nie jest wysoka w stosunku do jakości produktu. 

 

Parametry produktu:

  • aplikator z pompką
  • pojemność: 10 ml
  • zastosowanie: wydłużenie stosunku