Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Quality Sex Lab

Last Longer Spray to eksluzywny suplement dla mężczyzn, dzięki któremu skutecznie opóźnisz wytrysk, nie wpływając niekorzystnie na erekcję. Działa błyskawicznie i bardzo efektywnie, a jego cena jest bardzo atrakcyjna!

 

Rozwiązanie doskonałe dla wszystkich krótkodystansowców - kup ten legendarny spray i uznaj, że to już koniec z tym wstydliwym problemem, przez który niejednokrotnie czułeś się upokorzony, a Twoja partnerka niezaspokojona. Seks jest zbyt piękny, żeby cieszyć się nim tak krótko! Czas podjąć stanowcze kroki, dzięki którym kilkukrotnie wydłużysz swój stosunek i sprawisz, że Twoja partnerka będzie usatysfakcjonowana jak nigdy dotąd.

 

Jakie korzyści płyną ze stosowania Last Longer Spray?

  • dłuższy stosunek - według niektórych nawet do pięciu razy dłuższy

  • mocniejsza erekcja

  • bardziej intensywne odczuwanie bodźców

  • kontrola nad swoim orgazmem

 

Last Longer to perspektywa nawet pięciokrotnie dłuższego stosunku - teraz opóźnisz wytrysk, zintensyfikujesz swoje życie seksualne, zadowolisz partnerkę i staniesz się po prostu szczęśliwszy. Nasz sklep gwarantuje satysfakcję.

 

Last Longer Spray to produkt stworzony ze składników naturalnych, dziurawca oraz owsa zwyczajnego. Produkt powstał w Unii Europejskiej i został przetestowany dermatologiczne.

 

Last Longer to suplement dla mężczyzn, który rozwiąże problem jak szybko opóźnić wytrysk szybko, naturalnie i bez skutków ubocznych. Jego działanie polega przede wszystkim na subtelnym znieczuleniu członka, co gwarantuje wydłużenie stosunku i opóźnienie wytrysku. Z drugiej strony, znieczulenie jest na tyle nieznaczne, że nadal możesz czerpać ogromną satysfakcję z seksu. Preparat korzystnie wpływa również na ukrwienie członka, intensyfikuje orgazmy i wzmacnia erekcję.

 

Sposób użycia:
Wystarczy 2 do 5 psiknięć na całego członka, kilka minut przed stosunkiem. Następnie dokładnie wmasuj. Przy regularnym stosowaniu efekty mogą utrzymywać się dłużej. 

 

Producent: Quality Sex Lab

 

Pojemność: 50 ml

 

* Suplementy diety z definicji zakładają działanie zależne od indywidualnych predyspozycji. Efekty będą zatem różnić się nieco, a wpływ na to mieć będzie stan organizmu użytkownika. Nasza firma nie jest w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych i wymiernych celów.  Last Longer Spray ma lekko błękitny odcień. Jest to efekt ulepszeń ze strony producenta. Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2014-11-28 23:30:02 - rolek

Rzeczywiście można się po tym kochać dłużej. Działa błyskawnicznie

2016-09-23 16:24:03 - Janek

Dobry spray, który pozwala zaimponować kobiecie.

2017-02-27 17:29:18 - Tymon

Łatwy w użyciu spray, który zawsze warto mieć przy sobie. Prosta aplikacja nie utrudnia sprawy.

2017-06-21 16:58:36 - anonim

Absolutnie odradzam, to jest placaebo!

2017-06-22 13:17:11 - Jol.a

Kupiłam mojemu miśkowi - faktycznie teraz jest dłużej. Bardzo przyjemna forma aplikacji i dobra cena.