Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: nexus (uk)

Nexus Non Return Valve Anal Douche to stworzona z najwyższej jakości tworzywa ABS gruszka do lewatywy ułatwiająca zachowanie higieny osobistej. Szczególnie polecana jest miłośnikom seksu analnego, jako sposób na łatwe, delikatne oraz skuteczne oczyszczenie odbytnicy. Dzięki temu żadna nieprzyjemna niespodzianka nie zakłóci Ci doskonałej zabawy, zarówno solo, jak i w towarzystwie. 

 

Łatwa w stosowaniu i bezpieczna

Anatomicznie zaprojektowana końcówka zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość użycia. Wystarczy napełnić gruszkę ciepłą wodą, zasysając ją do środka, a następnie wsunąć końcówkę do wnętrza odbytu. Warto przy tym zastosować dodatkowy poślizg w postaci żelu nawilżającego, najlepiej na bazie wody. 

Gruszka może być napełniana zarówno ciepłą, jak i zimną wodą, a także wywarami ziołowymi. 

 

Higiena to podstawa

Gruszka do lewatywy nie jest typową zabawką erotyczną, jednak jej użycie może poprzedzać zabawę, a nawet być częścią wyrafinowanej gry wstępnej, zwłaszcza dla fanów BDSM. Seks analny jest specyficzną aktywnością, wiążącą się z niewielkim ryzykiem zanieczyszczenia. Dlatego by je zminimalizować i podkręcić pewność siebie zarówno Twoją, jak i Twojej partnerki lub partnera, kup gruszkę analną. Zwróć przy tym uwagę, by była wykonana z materiałów hipoalergicznych i łatwych do utrzymania w czystości, a jej kształt nie powodował ryzyka uszkodzenia śluzówki. 

Zabawy analne poprzedzone odpowiednim przygotowaniem stają się o wiele bardziej higieniczne i bezpieczne. Ponadto można poczuć się wtedy znacznie pewniej, a co za tym idzie - łatwiej rozluźnić. Dzięki temu aktywność ta będzie jeszcze przyjemniejsza. 

Liczne opinie klientów potwierdzają, że Nexus Non Return Valve Anal Douche to doskonałe akcesorium przeznaczone do higieny analnej.

Wybierając zakup w sklepie Świat Doznań, masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, bezpieczny i w korzystnej cenie. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości lub problemu z dokonaniem wyboru skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.

 

Parametry techniczne:

Materiał: ABS

Pojemność: 224 ml

GRUSZKA

  • materiał: 

    ABS

  • pojemność (w ml): 

    224