Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

ElectraStim będąc producentem wielu zabawek erotycznych, służących do elektrostymulacji ma w swojej ofercie także zewnętrzną jednostkę zasilającą do stymulatora. ElectraStim Flux EM 180 Electro Stimulator to urządzenie o potężnej mocy, które potrafi dać wiele rozkoszy. Gadżet bazuje na sukcesie innego sprzętu do elektrostymulacji, jakim był SensaVox. W połączeniu z zastosowaniem samoprzylepnych podkładek elektrycznych Flux (który oferuje 99 poziomów intensywności oraz 6 trybów działania w ponad 40 opcjach) zapewni każdemu nieziemski wulkan rozkoszy o możliwie największej intensywności.

 

ElectraStim Flux EM 180 Electro Stimulator pozwala na realizację wszelkiej maści fantazji erotycznych związanych z szeroko pojętą elektrostymulacją. Może także być użytkowany w trakcie lżejszych sesji BDSM. Zabawy z tym urządzeniem mogą więc być doskonałym sposobem na wprowadzenie nowicjuszy czy nowicjuszek w świat uległości i podporządkowania. Wspomniane walory techniczne urządzenia, czyli 99 poziomów intensywności przy 6 trybach działania i ponad 40 opcjach funkcjonowania pozwala operatorowi urządzenia na wygenerowanie z niego prawdziwie nieskończonej liczby możliwości i kombinacji, dostosowanych do potrzeb użytkownika.

 

Flux posiada też wstępnie wprowadzone ponad 10 wzorów fali / impulsu, a także korzysta z technologii Line-in. Umożliwia ona sterowanie za pomocą przetwarzania dźwięku lub podłączonego mikrofonu. W efekcie muzyka, słowa lub dźwięki otoczenia mogą być wykorzystywane do kontrolowania i kierowania stymulacja elektryczną, generowaną przez urządzenie.

 

Specyfikacja urządzenia:

Podwójne wyjście

99 poziomów intensywności

6 trybów zabawy, ponad 40 opcji

Wyświetlacz OLED

Tryby sterowania ruchem (Flick & Tilt)

Tryby sterowania dźwiękiem (mikrofon i wejście liniowe)

Akumulator litowo-jonowy (ładowanie 0–80% w mniej niż godzinę)

W komplecie samoprzylepne podkładki elektryczne

Tryby Wave / Pulse - Wstępnie zaprogramowane wzory, które pokazują zakres doznań (11 fal / 12 pulsacji)

 

Sklep internetowy Świat Doznań oferuje w doskonałej cenie ten wyjątkowy produkt, cieszący się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Zapraszamy!

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

  • funkcje: 

    99 poziomów intensywności, 6 trybów pracy, ponad 40 opcji

  • zasilanie: 

    akumulator