Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: nomi tang (ge)

Ciesz się genialną kondycją seksualną – kup wyjątkowy produkt marki Nomi Tang - IntiMate Plus!

 

Wbrew pozorom gadżety erotyczne nie są wykorzystywane tylko do masturbacji. Świetnym przykładem na to, że jest inaczej są kulki gejszy. Opinie specjalistów z całego świata jednogłośnie sugerują, że każda kobieta powinna mieć taki gadżet. Dzięki niemu bowiem życie seksualne stanie się lepsze! Nasz sklep szczególnie poleca Nomi Tang - IntiMate Plus. Cena produktu jest niska, mimo zachowania najwyższej jakości wykonania.

 

Nomi Tang - IntiMate Plus to zestaw, na który składają się dwie pary kulek gejszy. Dzięki temu produkt może być używany nie tylko przez doświadczone użytkowniczki, ale też początkujące. Opisywany produkt jest także bardzo dobrze wykonany, o czym świadczy zastosowanie w produkcji silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Jest to materiał hipoalergiczny o przyjemnej w dotyku strukturze. Obydwa modele posiadają podobny rozmiar, jednak kulki gejszy różnią się wagą – pierwsza ma masę wynoszącą 83 g, a druga 139,4 g.

 

Kulki waginalne trenują mięśnie Kegla oraz pochwy. Dzięki temu każda kobieta może poradzić sobie z problemem nietrzymania moczu, a także zwiększyć swoją przyjemność podczas erotycznych zbliżeń z partnerem. Dlaczego? Wytrenowane mięśnie sprawią, że pochwa będzie bardziej zaciśnięta na prąciu, dlatego zarówno kobieta, jak i mężczyzna odczuje większą przyjemność.

 

Trenować należy codziennie. Zaleca się umieszczenie w sobie kulek na kilkanaście minut i wykonywanie zwyczajnych czynności wymagających ruchu. Może to być sprzątanie, spacerowanie. Na początku warto skorzystać z lżejszych kulek, a cięższe użyć po kilku tygodniach, ponieważ pochwa może nie utrzymać ich od razu. Pamiętaj o zastosowaniu żelu nawilżającego. Korzystaj tylko z lubrykantów na bazie wody.

 

Parametry techniczne:

kolor: fuksja

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

średnica: 3 cm (w obu przypadkach)

długość: ok. 7 cm

waga: 83g i 139,4 g

wodoodporność: tak

KULKI

 • Długość (w cm): 

  7

 • Kolor: 

  fuksja

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3

 • Waga (w gramach): 

  83 / 139,4