Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Jeśli lubisz mocne, intensywne i pełne doznań pieszczoty, to korek analny Mystim Rocking Force Vibe na pewno Ci się spodoba. Jest to gadżet do elektrostymulacji, który doda pikanterii każdemu nudnemu wieczorowi i nie tylko. Ten korek z łatwością podłączysz do jednostki zasilającej tej samej marki, dzięki której wasze igraszki wzbogacone będą o dodatkowe elektro impulsy.

 

Cechy charakterystyczne:

- 10 programów do wyboru,

- w zestawie pilot bezprzewodowy,

- możliwość ładowania,

- elektrostymulacja dostępna po podłączeniu do jednostki zasilającej Mystim,

- niska cena,

- wyśmienite opinie.

 

Odbyt jest bardzo wrażliwym miejscem, a ten, kto wie jak wydobyć z niego pełnię, dozna nieziemskiej rozkoszy. Elektrostymulacja może być jedną z metod, dzięki której będzie to możliwe. Mini skurcze mięśni rozchodzące się po ciele, spowodowane małymi impulsami, a dodatkowo wypełniona korkiem pupa daje zdumiewające efekty.

 

Dawkowanie doznań można sterować za pomocą podłączenia do jednostki zasilającej - z dużą swobodą można wybierać pomiędzy mocą i trybami pracy. A pilot, dzięki któremu można sterować korkiem, daje jeszcze większy komfort i przyjemność z tej zabawy, która może trwać całymi godzinami. Kształt korka umożliwia noszenie go w sobie nawet podczas dnia, ponieważ nóżka jest na tyle wąska, że nie powoduje zbyt mocnego rozpychania pośladków.

 

Nasz sklep oferuje bogatą ofertę korków analnych, kup jeden z nich i zacznij używać, a Twoje doznania będą inne niż dotychczas.

 

Parametry techniczne:

Materiał: Silikon medyczny

Typ: bipolarny

Wymiary 9,7 x 3,7 cm

Waga 70 g

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  9,7

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  10

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3,7