Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Postaw na najwyższą jakość wykonania i ekscytujące doznania już dziś – kup sobie Mystim Pubic Enemy No 3!

 

Mystim Pubic Enemy No 3 to profesjonalny pas cnoty do elektrostymulacji penisa. Jest podobny do innych gadżetów tego rodzaju wspominanej marki, jednak posiada jeden zasadniczo różniący się element. Mianowicie, za pomocą Mystim Pubic Enemy No 3 można skrępować nie tylko członka, ale również jądra! Część przytrzymująca mosznę jest regulowana, dlatego na pewno będzie Ci wygodnie. To nie wszystko, ponieważ regulacji podlega także długość zabawki, by każdy mężczyzna mógł z niej skorzystać. Pozytywne opinie specjalistów często podkreślają wykonanie Mystim Pubic Enemy No 3 z bezpiecznych w użyciu materiałów, czyli tworzywa sztucznego ABS i silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Zabawę urozmaica kłódka metalowa z dwoma kluczykami. W zestawie znajduje się także estetyczne, twarde etui ułatwiające bezpieczne i dyskretne przechowywanie. Pas cnoty na penisa wyróżnia też cena adekwatna do jakości, nasz sklep serdecznie poleca!

 

Musisz wiedzieć, że korzystanie z Mystim Pubic Enemy No 3 w ramach elektrostymulacji penisa wymaga zaopatrzenia się w jednostkę zasilającą. Tego rodzaju urządzenia pozwalają wybrać moc impulsów elektrycznych, a także ich rytm. Co ciekawe, płynący przez ludzkie tkanki prąd niesamowicie stymuluje, a przy tym powoduje mocniejsze zaciskanie się mięśni. Takie gadżety znajdziesz w naszym sklepie! Polecamy serdecznie skorzystanie z Mystim Cluster Buster, ponieważ jest to urządzenie z wygodnym, bezprzewodowym sterowaniem. Zabawka jest dwubiegunowa, a potrzebne okablowanie znajdziesz w komplecie, a także w zestawie jednostki zasilającej.

 

Przed założeniem pasa cnoty do elektrostymulacji penisa Mystim Pubic Enemy No 3 pokryj członka lubrykantem na bazie wody lub żelem przewodzącym. Jest to konieczne! W trosce o swoją higienę i bezpieczeństwo po użyciu zawsze czyść urządzenie z pomocą mydła antybakteryjnego i wody. Pamiętaj, żeby przed następnym podłączeniem do jednostki zasilającej upewnić się, że Mystim Pubic Enemy No 3 jest wysuszony.

 

Pas cnoty na penisa jest doskonałym urozmaiceniem zabaw, szczególnie praktyk BDSM. Nasz sklep w swojej ofercie posiada wiele gadżetów, które mogą ubarwić wieczorne, ekscytujące przygody, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W każdym przypadku możesz liczyć na niską cenę i najwyższą jakość.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty, czarny

materiał: tworzywo sztuczne z przewodzącymi elementami z silikonu medycznego

długość (regulowana): 82, 86, 90, 94 mm

szerokość: 3,4 cm (minimalna), 4,7 cm (maksymalna)

wejście: Mystim roundplug

 

Zawartość opakowania: pas cnoty dla mężczyzn Mystim Pubic Enemy No 3, 5 plastikowych kłódek, 10 tabliczek identyfikacyjnych, kabel, twarde opakowanie, kłódka z dwoma kluczykami.

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  8,2, 8,6, 9,0, 9,4

 • materiał: 

  tworzywo sztuczne, silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim

 • szerokość (w cm): 

  3,4 - 4,7