Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Jeżeli lubisz intensywne doznania, to Kink by Doc Johnson The Stinger Electro-Play Wand jest dla Ciebie! Kup sobie prezent już teraz!

 

Kink by Doc Johnson The Stinger Electro-Play Wand to wysokiej jakości sonda do elektrostymulacji. Ta zabawka posiada estetyczne, przyciągające uwagę wykonanie. Ma gumowy, stabilny uchwyt, a część stymulująca znajduje się na samym czubku urządzenia. Ta różdżka do elektrostymulacji służy do pieszczenia ciała swojego lub partnera/partnerki, a przykładanie urządzenia do różnych partii skóry może dać różne efekty (zależnie od wrażliwości skóry).

 

Różdżka do elektrostymulacji Kink by Doc Johnson The Stinger zbiera świetne opinie wśród osób, które uwielbiają ból w sypialni. Jednocześnie należy zaznaczyć, że korzystanie z tego urządzenia nie jest bardzo bolesne, jednak dostarcza wielu wrażeń poprzez nawet nie samo delikatne porażenie prądem, ale odgłos trzasku i błysk światła. Dzięki temu zabawka może niemało urozmaicić wspólne wieczory kochanków. Zabawa prezentuje się szczególnie ciekawie nocą, kiedy błyski widać jeszcze mocniej.

 

Proponowany przez nasz sklep gadżet jest prosty w użyciu. Wystarczy umieścić baterie w zabawce, nacisnąć przycisk i przyłożyć koniec urządzenia do skóry. Na owej skórze może pojawić się zaczerwienienie, jednak stosowanie różdżki nie powoduje ran. Warto pamiętać, że sonda do elektrostymulacji może nadal być naładowana, mimo braku wciśnięcia przycisku, a nawet wymontowania baterii. Przez to w celu przechowania Kink by Doc Johnson The Stinger Electro-Play Wand warto przyłożyć urządzenie do uziemionego miejsca, np. kaloryfera, lub po prostu rozładować je na skórze własnej lub partnera.

 

Tego rodzaju zabawki są proponowane miłośnikom BDSM, ale też osobom szukającym urozmaicenia w swojej sypialni. Cena opisywanej różdżki do elektrostymulacji jest adekwatna do jakości, dlatego serdecznie polecamy. Jednocześnie zachęcamy osoby zainteresowane podobną zabawą do zapoznania się z innymi produktami zawartymi w naszej ofercie.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, czerwony

materiał: tworzywo ABS, metal

długość: 38.1 cm

średnica: 3,8 cm

zasilanie: 2 x bateria: AA (brak baterii w zestawie)

funkcje: impulsy elektryczne

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

  • długość (w cm): 

    38,1

  • materiał: 

    ABS, metal

  • średnica (w cm): 

    3,8