Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Poszukujesz nowych rozwiązań, które rozgrzeją temperaturę w Waszej sypialni? Jesteście otwarci na innowacyjne propozycje, które, choć nieco szokują, dostarczają niezapomnianych wrażeń i emocji? W takim razie kup dildo Glossy Glen i sprawdź nieograniczone możliwości elektrostymulacji. Taki rodzaj pieszczot polega na delikatnym rażeniu prądem o niskim napięciu. Jest to oczywiście w pełni bezpieczna zabawa, która nie wywołuje skutków ubocznych.

 

Średnich rozmiarów dildo Glossy Glen to produkt wysokiej jakości, który sygnowany jest logo marki Mystim. Firma ta od lat zajmuje pozycję lidera na rynku, jeśli chodzi o produkcję innowacyjnych i niekonwencjonalnych gadżetów, które mają urozmaicić igraszki w sypialni. Oczywiście, aby móc korzystać z funkcji elektrostymulacji, konieczne jest podłączenie tego produktu do jednostki zasilającej. Glossy Glen to produkt w pełni bezpieczny w kontaktach ze skórą. Został on bowiem wykonany z aluminium klasy medycznej. Takie rozwiązanie eliminuje ryzyko pojawienia się jakichkolwiek nieprzyjemnych skutków ubocznych w postaci reakcji alergicznych czy podrażnień. Dildo, jakie posiadamy w ofercie, ma prosty, smukły kształt. Świetnie sprawdzi się ono zarówno w przypadku osób, które doświadczyły już kiedykolwiek elektrostymulacji, jak i w przypadku osób, dla których będą to pierwsze takie doznania.

 

Użytkownicy, którzy dotychczas skorzystali już z oferty naszego sklepu i zakupili ten erotyczny gadżet, pozostawiają na jego temat wyłącznie pozytywne opinie. Doceniają oni nową jakość seksualnych doznań i nieznaną dotąd przyjemność z seksu, jaką odczuwają dzięki elektrostymulacji. W komentarzach można przeczytać również pochwały dotyczące jakości użytych materiałów, poziomu bezpieczeństwa, smukłego kształtu i oryginalnego wyglądu. Kupujący chwalą także adekwatny stosunek jakości do ceny. Koszt zakupu tego produktu jest bowiem relatywnie niski w porównaniu z wyjątkowymi wrażeniami, jakie dostarcza ten gadżet.

 

Uwaga – aby w pełni wykorzystywać możliwości gadżetu niezbędne jest podłączenie jednostki zasilającej.

 

Parametry techniczne:

Materiał - aluminium klasy medycznej

Typ: zabawka dwubiegunowa

Wymiary - 14x3,2 cm

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  14

 • materiał: 

  aluminium

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim

 • średnica (w cm): 

  3,2